Z čoho je zápal mozgových blán?

Shayleen

Rng ja na teba neutečim iba píšem pravdu ty si mne radil aby som namiesto tých chemických liekov prešla na tie tvoje zázračné doplnky. Lenže keď to tak urobím tak budem pomaly zomierat a Vďaka týmto liekom neumiera. Keď o niečom nemáš šajnu tak to nechaj tak. Moja doktorka spolupracuje St lekármi z USA z Bostonu a vravela že doplnky by nič nepomohli sú iba placebo či majú by mali iba placebo ucinok a aj doplnky majú kontraindikácie a nemôže a nesmú sa viaceré kombinovať!

Admin ja si toto skopíruje pre istotu že mi to ešte raz vymažes keď to tak urobíš podám na teba posťažovanie vyššie! Aj keď pravda boli človek má právo na pravdu!

RNG

Shayleen, ja nikomu neradim, aby prestal brat lieky, len mu davam na vyber rovnako, alebo lepsie posobiace potravinove doplnky, co nemaju ziadne postranne ucinky.
Vyber je ale na nom.
Tak prosim prestan tu utocit na mna osobne , aj tebe by sa zisli rozne antiviralne z prirody miesto chemickych patentovanych liekov.

Shayleen

Hanka pretože pred pár mesiacmi mi pán dr rng radil aby som prestala brat moje ARV lieky a teraz mi sem dáva kombináciu ale nemožnù až tak. A ja veľmi dobré viem čo smiem a čo nesmiem užívať lebo kombinovanie takýchto vecí môže viac škodiť než helfnùť

hanka9

V letnych mesiacoch ked odstavovali teplu vodu na dlhsi cas (2 tyzdne) z dovodov udrzby zariadenia som sa pravidelne sprchovala vylucne studenou, mnohokrat az ladovou vodou a takisto som si zmyvala hlavu takouto vodou, RYCHLO ZMYLA a RYCHLO si vydrhla hlavu uterakom + niekedy fen. No a robim to tak vlastne az dodnes, ked je odstavka teplej vody).

RNG

Kedze virusy HIV ziju v bielych krvinkach, tak su chranene proti protilatkam, co telo vyraba . Ale rozne prirodne antiviralne ich vedia ucinne potlacit , aj ked nie uplne znicit. Takze aj v tom pripade samozrejme odporucam zvysovanie viralnej imunity, najma pre to, ze HIV pacienti maju znizenu imunitu, tj aj viralnu imunitu, nielen ine imunity. Na zoznam roznych antiviralnych sa mozes pozriet cez google.sk uvedenim mojho nicku a slova herpes. Mnohe z tych doplnkov su ucinne na rozne virusy, cez rozne mechanizmy ucinnosti. A vsetky tam uvedene su potravinove doplnky, tj lekarmi uznane za neskodne.
Osobne najviac fandim chaparalu, colostru, monolaurinu a chage.Tie mam vyskusane v roznych viralnych utokoch, posledne na mojej zene pri utoku VZV a u mna pri norovirusovej nakaze.
Samozrejme aj slabsie, ako zinok, vitamin D-3, vitamin C vo vysokych davkach, extrakt z olivovych listov a podobne nie su na zahodenie.

RNG

Virusy herpesov nosime temer vsetci v sebe, tj staci oslabenie, aby sa mohli prejavit.Takze je mozne teoreticky dostat viralny zapal mozgovych blan aj ciste podchladenim hlavy, hoci to je pomerne vzacne. Ale su l;udia s oslabenou imunitou a tam je to skor mozne.
Osobne odporucam dnes v case tichych viralnych epidemii kazdemu si zvysovat viralnu imunitu.

philips

Sprchujem sa studenou a nič sa mi nestalo. A dokonca vyše roka som nemal ani len chrípku.
Na to, aby človek ocjorel na určité ochorenie (okrem autoimunitných) sa najprv s danou baktériou, vírusom musí stretnúť, prípadne musí mať oslabený imunitný systém, aby sa nakazil z baktérii, ktoré sú súčasťou fyziolohickej flóry každého z nás.
Takže odpoveď je nie, nie je to možné.