Strach zo straty najlepsej kamaratky

Príspevok v téme: Strach zo straty najlepsej kamaratky
Kika & Angie

vopred sa ospravedlnujem za moju gramatiku .. ale nechce sa mi nato davat pozor. ... takze mam kamaratku v mojom veku a pozname sa uz skoro 4 roky ..mam ju velmi rada,a aj ona mna ale musi sa odstahovat z kosic do ceska koli jej choremu otcovy ktoremu zistili ze ma rakovynu a musi ist na operaciu :( .. je mi to velmi luto pretoze jej otca mam rada. a nechcem aby sa mu nieco stalo..ale zaroven nechcem aby sa odstahovali lebo ju berem uz ako svoju sestru a nie kamaratku ...takze mi prosim poradte : 1.mam ju nechat ist a nejako nanu zabudnut ? resp. uzivat si posledne chvile stravene s nou ? .. 2.nedovolit odist a najst nejaky sposob aby tu ostala ? .. 3.zabit sa ? :/ ... ja viem ze je to nezmyselne ublizovat si koli kamaratke ...ale ja si neviem predstavit zivot bez nej ... je moje vsetko ... moja posledna rodina.

orcikova

Podla mna si dost upeta na priatelku,viem ze ti bude chybat ale ty mas predsa svoj zivot,zariad sihoako ty chces,kamaratka je fajn.ale majna pameti ze ty si budes tiez chciet zariadit svoj zivot,a kamaratka bude v nom zaujimat mensie miesto,

LMarika

Kamaratka predsa nezomiera, iba odchadza, no nie? Takze ziadna tragedia, mozte byt spolu aj nadalej formou Skype, Facebooku, Google... pisat si, volat si, videohovory samozrejme tiez, vsak internet uz snad doma mate, nie? Tak kde je problem? A slubite si, ze ked budete velke a ked uz budete pracovat, tak sa budete chodit navstevovat, pojdete jedna druhej na svadbu, a tak dalej. Neviem, kolko mas rokov, ale vypocitaj si, kolko ti este chyba, aby si mala 18. Ak by aj nahodou boli tvoji rodicia chudobni, ty si uz od 18-tich rokov mozes slusne zarabat v zahranici napriklad ako opatrovatelka v Rakusku, ci ako Au pair... Na slovensku gramatiku kasli, uc sa nemecku a hlavne pozeraj vela, vela nemeckych filmov a videi na Youtube a ked si zarobis slusne peniazky, budes moct cestovat po svete a aj do Ceskej republiky za kamaratkou castejsie chodit, uvidis.