Problém po sexe

Príspevok v téme: Problém po sexe
simona89

Pekný večer, chcem sa opýtať . V minulosti som spozorovala problémy po sexe s kondómom , skúšala som aj rôzne bez príchutí , aróm, extra lubrikantov atď. Gynekologička mi povedala, že zrejme alergia na latex, viac to neriešila. Je to nezodpovednéale prestali sme používať ochranu. Medzitým som sa rozišla s partnerom , vyše roka som bola bez pohlavného života. Teraz mám nový vzťah, použili sme kondóm (nejak som si myslela, že to vtedy nemuselo byť z toho naozaj), ku koncu pohlavného styku som mala už nepríjemné bolesti,pálenie, svrbenie. Neviem ako lepšie to opísať. Ani sme sex nedokončili , moja prvá pomoc je sprcha , dávam si už druhý deň na noc čípok Gyno-pevaryl a na vonkajšok mastičku Macmiror. Trošku sa mi uľavilo , ale stále pociťujem to pálenie , nervózna som z toho. Navyše hneď po sexe som začala postupne opúchať. Vonkajšie pysky som mala hrozne opuchnuté, hlavne jednu stranu. Nemali ste niekto podobný problém, ako ste ho riešili? Ja som zúfala navyše rozmýšľam ako sa budem ďalej chrániť. Pretože ATK mám zakázanú lekármi, tie mastičky a čípky čo sú spermicídne , tiež neznesiem, malo to podobný efekt ako po prezervatíve. Ešte skúsim niekde zohnať hypoalergénne prezervatívy a keď aj po nich , tak už ozaj neviem. V pondelok sa chystám k svojej lekárke, dovtedy budem rada za hocijakú radu. ďakujem