Úzkostná porucha

Tibs

Zdravím, ja mam tiež takéto problémy a rád by som sa s niekym o tom porozprával. Ja to mám už vyše roka a snažím sa to liečiť bez liekov, hoci je to dosť náročne. Veľa sa však snažím o tom čítať a sledovať svoje telo a myšlienky a ich reakciu. Rad si pokecám s niekym, kto to tiež má, pretože v mojom okolí ma ľudia veľmi nechápu, keďže sa s ničím takým podobným nestretli. Môj email je haluska89@gmail.com. Kto s tým má problémy tiež, prosím napíšte mi. Vďaka.

liecitel

V prvom rade neries tu ,,diagnozu,, proste ta uzkost ci depresia je prirodzena reakcia na danu zivotnu situaciu (to sa stava kazdemu niekomu castejsie niekomu menej) ale choroba to neje skor ber to ako znamenie ze daco robis nespravne.Mne napr sa paci taka duchovna teoria co sa tika tej depresie.DEPRESIA-DEPRESIONE to je v preklade znizeny tlak.to znamena ze ked clovek tlaci nespravnym smerom napr.stale dookola riesis situaciu rovnakym sposobom a nikam to nevedie prave naopak tak vtedy je cloveku odobrana energia-tlak aby dalej netlacil,nerobil nic nasilu ale radsej sa zamyslel a zacal rozmyslat inak.a ak si to clovek uvedomi co robil nespravne a pride na niejake lepsie riesenie tak vtedy zas cloveku sa prinavrati sila-tlak-energia...A tym ze budes sa vyjadrovat a verit tomu ze si nevies predstavit aa ze neveris ze bude ti lepsie tak ti ani lepsie nebude,vtedy len svoje podvedomie programujes na to aby si ostavala v takom stave...Myslienky su velmi dolezite

atra

Ahoj domca 2512, ja sa liečim na panickú poruchu a tiež "také" úzkostné stavy a naozaj po takmer dvoch mesiacoch liečby musím povedať, že mi je lepšie, lieky mi pomáhajú. Prvé dva-tri týždne to nebolo moc príjemné, mala som všelijaké stavy z liekov ale naozaj to časom prejde a bude ti lepšie.

lobo 1111

ja chcem len poradit ako sa mam vysporiadat s depresiov a panickou poruchou.dostal som escitil 10 mg,uzivam ho dva dni a priznaky su este horsie nemate s tim niekdo uz skusenost???dakujem za kazdu radu.......