Ťažkosti

Príspevok v téme: Ťažkosti
edit22

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či mi poradíte. Pred rokom som z ničoho nič začala vidieť dvojmo. Cítila som sa ako na kolotoči, či už som ležala alebo stála cítila som sa rovnako. Navštívila som neurologičku, ktorá ma poslala na vyšetrenie očí. Vraj to je očný tlak. Na očnom mi nič nezistili oči mám v úplnom poriadku. Tak ma poslala na CT, kde mi pichli nejakú látku a potom snímali (neviem ako sa to presne nazýva) ani tam som sa nič nedozvedela. Mám sedavé povolanie nakoniec, že to bude s krčnej chrbtice. Chodila som na masáže a prudké dvojité videnie ustúpilo. Avšak odvtedy neviem zaostriť, vidím všetko roztraseno. Som malátna, niekedy ma pri chôdzi hodí na stranu. Na masáže chodím odvtedy pravidelne avšak nevidím nijaký rozdiel. Na moje ťažkosti som si už ako tak zvykla ale pred včerom ma zastihla ukrutná bolesť hlavy. Bolesť bola pulzujúca a intenzívna. Cítila som ako keby mi niečo tlačí na oči a uši. Bolesť ustúpila ale odvtedy cítim tlak na pravej strane hlavy nad uchom. Už rok som spozorovala veľké zmeny v mojom správaní cítim sa bezvíznamná a nič ma nebaví, na nič sa neviem dlho sústrediť (odvodzujem si to kvôli rozostrenému zraku). Pritom som nikdy taká nebola. Veľmi zabúdam či už dlhodobo alebo krátkodobo. Niekedy si neviem spomenúť čo som robila pred 5 minútami. Niekedy si na to ani nespomeniem inokedy mi to trvá dosť dlho. Mám 22 rokov. Chcem sa spýtať čo to asi tak môže byť? A akého lekára mám vyhladať? A či ho mám vlastne vyhľadať? Necítim sa zdravo, ale možno je to normálne.