15-ročný syn

Príspevok v téme: 15-ročný syn
stando

Ahojte...chcem vás poprosiť o radu. Mladší 15-ročný syn chodí ku mne vždy na piatok a sobotu. Ja bývam s priateľkou, ale vždy má on vytvorené podmienky tak, aby sa cítil u nás dobre. Starší syn chodí ku mne už iba v sobotu na obedy, ale tak on bude mať už 20 rokov, takže to chápem. Ten mladší sa vždy tešil na mňa, často sa zastavil u mňa aj v týždni po škole a mal som pocit, že je všetko super. Minulú sobotu bol tiež u mňa, len sa mi posťažoval, že sa mu moc dobre nespí na rozkladacom gauči, ale tak som si povedal, že špekuluje. Aj tak som ale mal snahu na ďalší týždeň ho dať na našu posteľ v spálni a my by sme spali na tom gauči. Ale zrazu celý týždeň sa nezastavil u mňa, takmer vôbec so mnou nekomunikoval a zrazu mi napísal, že v piatok nepríde a asi ani v sobotu na obed. Samozrejme jeho matka hneď zareagovala a napísala mi sms, že bude žiadať na súde úpravu styku so synom. Som z toho dosť smutný, sklamaný a nešťastný, lebo doteraz bolo s ním všetko super, dokonca mi niekedy aj povedal, že by radšej býval so mnou a zrazu sa takto zachoval. Ani sme sa nepohádali, ani sme nemali žiadny konflikt medzi sebou, tak to vôbec nechápem. Moji chlapci sú pre mňa všetkým a na prvom mieste tak teraz neviem, čo robiť. Poraďte, prosím....

tasty

no určite sa mu niečo prestalo páčiť, dospieva, veci inakšie - citlivejšie začína vnímať

najlepšie sa sním porozprávať o tom čo mu vlastne vadí a riešiť to neodkladne