Zapálená popálenina

Príspevok v téme: Zapálená popálenina
positivevibe

Dobrý večer v sobotu asi o jedenástej hodine som si popálila prst. Podpaľovala som plast a ten mi kvapol na prst (áno som sprostá viem), najhoršie je že som si v tej panike.strhla pľuzgier a odvtedy ubehlo už 46 a tá rana je síce menšia asi o veľkosti 3x2 cm ale nepekne sa mi zapálila, močila.som si to.v repíku no páli ma celý prst a.síce.idem zajtra ku kožnému no bojím.sa, že sa to do rána rozšíri ešte viac....prosím o nejaké rady proti.tej infekcii...ďakujem veľmi pekne

RNG

Aj na popaleniny na rychlejsiwe hojenie je dobra zmes praskoveho cukru kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu.
Ja mam tu zmeas vsade v kupelniach, lebo ako cukrovkar sa zle hojim a za par dni sa mi kazdy skrabvanec premeni na zapalenu ranu, tj ked si to nenatriem okamzite tou zmesou kokosaku a praskoveho cukru.

positivevibe

Až teraz som si uvedomila ako hlúpo to vyznelo, k životnému prostrediu sa správam šetrne...neviem či si myslíš že som podpalovala plastové fľaše alebočo, no bola to nehoda kedy sa mi chytil malý kus nálepky z plastu o veľkosti 5 cm...v živote by ma nenapadlo podpaľovať prostrediu škodlivé látky...a kontajner poznám veľmi dobre ;)

Kýčera

Neviem ako si to myslela s tým"som sprostá",ale niečo na tom bude.Ďakuj Bohu,že si obišla bez pokuty,niekomu nespôsobila astmatický záchvat,smrť,... a tento na oplátku Tebe niečo iné a z celého vyviazla len s popáleným prstom a dostala príučku do života.Zbožňujem ľudí,kt.pália plasty,gumy,mokrú trávu,...hoci je to zakázané,správajú sa ako barbari,nemyslia na životné prostredie,na chorých ľudí s dýchacími problémami,ale ak by sa to stalo im,skákali by meter tridsať.Radu Ti dám-UŽ NIKDY VIAC,máš kontajner!