Nevladzem. Ma zmysel este zit?

Príspevok v téme: Nevladzem. Ma zmysel este zit?
ssss.11

Ahojte, prosim vas ako najst zmysel zivota? Som maximalne na dne..uz nevladzem takto dalej zit.Mam len 19 a trpim tazkou depresiou a uzkostou, lieky nesadli uz stvrte...
Nic ma nebavi, nedari sa mi. Chyba mi moj stary zivot plny zabavy... Najracej by som zaspala a uz sa nezobudila. Nemam preco zit...som taka osamela :(

ssss.11

Chcem sa mat uz dobre :( len keby tak vedel niekto mi pomoct. Viem viem vsetko sama musim chciet, snazit sa zmenit veci ale ked nevladzem tak co mam robit? Zivot mam pred sebou a uz si pripadam jak 50 rocna....

ssss.11

U mna nastupila depresia minuly rok v lete. Aj uzkost a stupnovalo sa to viac a viac tajila som to pred mamou aj kazdym a dozvedela sa to az v oktobri kedy som zacala s terapiami ktbmi nepomahali. Presla som ku druhej kazde 2tyzdne mam sedenia ale zatial len riesime minulost. Od januara chodim k psychiatricke mala som sertralin, atarax,alventu nic s toho mi neucinkoovalo spravne.
Teraz mam Tianepin Mylan + Spitamin ci jak sa to vola a aj neurol....manie mam take cudne akoby to ze mam depku riesim nakupmi oblecenia ale predtym bola mania kvoli ad alvente. Som bola hyperaktivna az velmi.

prichina

ak si pribrata, tak si pribrata z liekov, tak sa ne vys.. uprimne... ved ti nepomahaju tak ci tak. apson schudnes, nebudes riesit ci si tucna. zdvihne sa ti sebavedomie. to by ma zaujimalo ake ad beries.a nema to zmysel, kebo aj tak kazdy umrie. a kolko sa natrapime kym o vsetko prideme.

bella21

ssss11, máš len depresiu alebo aj stavy mánie? Tomu sa podobá tá super nálada. Každopádne za to, ako sa cítiš, môže choroba - aj za tie myšlienky na skončenie. Mamka predpokladám vie, prečo sa takto správaš a chápe to.

Čo sa stalo s Tvojím životom plným zábavy? Kedy nastúpila tá depresia?

ssss.11

Ani si neviete predstavit co zazivam prave. Mam chuť to vsetko skoncit nic pre mna nema uz cenu ani zmysel. Luto mi je akurat to, ze tie moje nalady,slova mamka musi znasat a trpii velmi.... To je mi luto velmi a nechcem ju uz stym zatazovat chcem zomriet :( nebavi ma tento zivot co zijem

ssss.11

Ludia...fakt netusim co sa somnou deje. Som maximalne v depresii najvacsej aku com mala a to berem AD. Je mi na zblaznenie.. Bud som bez emociii uplne...alebo ma chyty enormne super nalada....bez rozmyslu utracam peniaze nakupujem jak zmyslov zbavena.
Neustale riesim v hlave preco ten a ten sa na mna pozrel asi som tucna,skareda,zle oblecena atd.
Uz musim tak to povedat ze mi j+be na mozog a DOPRDELE UZ NEVIEM CO ROBIT ! chcem naspet svoj zivot a nie toto nie trapenia depresie, citit sa jak vymleta a chodiaca mrtvola bez kusok emocii
Pomoc :(((((((((((

Kýčera

Embyo-tam som sa s tým nestretla.Bolo to kedysi dávno,pravdepodobne ani toto nebude pôvodné.Mám na chrbte už viac krížikov/nie že začneš vykať!/,takže to bolo asi pred 20-30 rokmi? Ale to čaro z príbehu ešte stále pretrváva a Tebe ĎAKUJEM za ochotu.

Kýčera

Delete-snímam pred Tebou klobúk dole.Prekrásne,úžasné,pravdivé,múdre,odpovede poskytujúce,...dotykajúce sa až dna duše.Odrazu ma premkol taký pocit,akoby som sa už stretla s týmto,či podobne spracovaním motívom,neviem si spomenúť?Ak sa mýlim,mal by si to uverejniť,nemá to chybu.Vďaka!

Basty

pekny pribeh ...

zmyslom zivota je uspokojovat svoje potreby a hladat a zazivat pre svoje potesenie nove zazitky

porozmyslaj, co by Ta vedelo potesit ?