Glutaman : Naozaj je taky nebezpecny?

hanka9

Ja sa glutamanu a kdejakym chemickym ochucovadlam, farbivam, aromatizantom uz isty cas zdaleka vyhybam. Potraviny, jedla, napoje, cokalady atd. ochutene uvedenymi chutnaju sice skvele, bajecne, ale zdraviu to urcite neprispieva. Treba kupovat potraviny nie podla krasneho obalu, zlatych pismen, a zamerne priliehajuceho nazvu ktory mnohokrat zakaznika oblbne a prinuti ku kupe, ale podla toho ci je potravina zdrava, hodnotna, vyzivna (lebo tu budeme papat a nie obal s pismenami), aby neobsahovala skodlive pridavne chemicke latky atd. atd. !!! Ja osobne pouzivam na dochucovanie jedal vela roznych korenin a bylin. Najcastejsie pozivam sol so zvysenym obsahom draslika, alebo morsku sol, alebo kusovu, chili papricky, borievky, zazvor, kurkumu, zelene korenie, rozmarin, tymian, materina duska, pamajoran, rascu, roznu zelenu vnat - listy ako medvedi cesnak, zihlavu, pupavu, petrzlenovu, zelerovu, pazitkovu, dalej dobru sojovu omacku (prirodzena fermentacia) a ine... PS- inac vegeta s glutanamom, polievkove korenie a chemicka sojova omacka ma svoje obrovske vyhody = jedlo je hned dobre dochutene , chutna znamenite a gazdinka ma pokoj. Ale co na to nase zdravie, vsak...

kafe

nuž, ja som sa rozhodla, že chcem jesť JEDLO. Nie lacnú hmotu, čo chutí nejako, vonia a vyzerá, lebo do toho niečo pridali.
Glutaman je lacná prísada do jedál pre výrobcov. O tom že chutí nepochybujem. Mne osobne, ani deťom nič nerobil, ale ako som písala na začiatku, radšej dávam prednosť bylinkám, koreniu, zelenine na dochucovanie.

Kýčera

Platí to prvé,spôsobuje alergie, búchanie srdca,bolesť hlavy,hrdla,...bronchospazmus,kt. môže nastať aj niekoľko hodín po požití.A ak máš na výrobku napísané "bez glutámanu",nemusí to byť pravda,skrýva sa pod iným názvom,momentálne si naň neviem spomenúť.

emalea

ja osobne si dávam na glutaman pozor, tzv. vegetu kupujem zásadne bez glut...mám overené, že keď moja dcéra spapá polievku alebo omáčku s glat., tak ju VŽDY preženie....