Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Omladenie pleti

Príspevok v téme: Omladenie pleti
katy350

teraz po zime mam velmi skaredu a zvadnutu plet a velmi vyrazne vrasky. rozmyslam ktore osetrenie podstupit, je velka ponuka na internete ale neviem ktore je efektivne, nechcem zbytocne vyhodit peniaze. ma niekto skusenosti napriklad s radiofrekvenciou alebo fotorejuvenizaciou alebo nieco ine? budem vdacna za kazdu radu!

susana2

Ahojte, možno sa oplatí použiť niečo prírodné keď tak, namiešať si niečo doma z prísad čo sa nájdu v kuchyni, ja som si zopár receptov našla -odkaz odstránený- a minimálne je to príjemný pocit pre pleť a snáď bude aj to omladenie :)

liberta25

asi je potom lepsie pouzivat anti age kremy. neodstrania sice vrasky, ale spomalia tie, co by inak pribudli ovela skor.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.