Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syfilis v krvi?

Príspevok v téme: Syfilis v krvi?
Mihajela

Dobrý deň,

zhruba pred rokom som bola na krv (bol to prvý odber), neskôr mi došiel darcovský preukaz s tým, že som A-HBC reaktívna. Prišiel mi aj papierik z NTS, že sa mám dostaviť na vyšetrenie. Na vyšetrení mi odobrali krv, s tým, že som sa po pol roku zase dostavila na krv. Vo februári tohto roka mi brali ďalšiu - mala to byť posledná vzorka krvi a malo sa tým určit moje prípadné darcovstvo/nedarcovstvo. Začiatkom apríla mi prišiel papierik, že zase sa mám dostaviť na vyšetrenie. Myslela som si, že to budú len výsledky, ale zase mi brali krv s tým, že teraz kontrolovali vzorky na syfilis, lebo že raz sa tam vyskytol a raz nie. Tak ja neviem čo to má znamenať. Žijem s priateľom, sme svoji prví, nepodviedli sme sa (o tom viem, to nie je predmetom mojich otázok), takže ani neviem odkiaľ mi by som mohla mať toto ochorenie. Vydesilo ma to, chcem sa spýtať čo to má znamenať, ako mám teraz postupovať alebo čo mám z toho vyvodiť.

Prepáčte, že to je také dlhé, ale chcela som objasniť okolnosti. Za všetky pripomienky budem rada.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.