Neuzka panna

Kýčera

Ahojky,tie dievčatá,kt. som sa zastala,sú inteligentné,vedia a podali rozumné vysvetlenia.A čo Ty?Už svojím prvým príspevkom si sa odprezentovala a druhým celkom odhalila charakter, intelekt,predviedla celý svoj inteligenčný kvocient,povahové vlastnosti,záujem o primitívny humor/podľa seba súdim Teba/,SEXUÁLNE PRAKTIKY,...To,či si a ako si úzka/široká vo vzťahu nezaváži,ale ak sa muž po sexe nemá o čom so ženou rozprávať,tak to ÁNO,pošle ju kade ľahšie.

Kýčera

Ahojky,ak si ma chcela uraziť,NEVYŠLO Ti to.Lepšie ak sa to dozvieš odo mňa,ale kvôli Tebe sa ja meniť NEBUDEM.Takže to kde "sa budem pchať",na čo "budem reagovať" a koho sa zastanem,o tom vždy rozhodnem LEN a LEN JA.Cicuška,je mi ľúto,ale ten môj nosí vreckové hodinky na retiazke,takže Ťa sklamem.

sewie

ahojky, na teba len tolko...necitas poriadne, nechapes, vyvadzas mylne zamery a urazas...takto sa slusny clovek nechova, zamysli sa nad sebou...pekny den

ahojky

Kyčera-na teba som nereagovala, nemusis byt stale vopchana v kazdej teme a reagovat na vsetky podnety...okrem toho vzhladom na tvoj pokrocily vek u teba sa to uz ocakava ze bude siroka aj na celu ruku, nie len na 4 prsty...
to mi pripomina vtip, ked muz drazdi zenu rukou a ona mu hovori:
"Drahy, daj si dolu prsten, skriabes ma"...
a muz nato:
"Draha, to su hodinky..."
asi tak, myslim ze vas to vystihuje:-D

sewie

ahojky, ja ti neviem , ale moje prsty su uzke...styri dohromady su do polovice dlzky v priemere asi ako polka hrubky penisu mojho byvaleho partnera...takze ehm...
alebo doplnim otazku kycery, aky penis mas na mysli?

Kýčera

Ahojky,nie je prst ako prst.A aký prst si mala Ty na mysli?No a našim chlapom nemusíš ani závidieť,ani ich ľutovať,oni až dobre vedia,prečo s nami ostávajú.

ahojky

prosím vás čo s tým má panenská blana???ja ju už dávno nemám a stále som dolu úzka na jeden prst!
to ako vy všetky ste hneď po odpannení ostali "vyťahané" na štyri prsty???no nezávidím vašim chlapom, sa tam musia strácať, to si nič neužijú keď ju ani necítia.:-) :-) :-)

vysvetlim ti

Pravdepodobne mas siroku vaginu. Vacsina zien-aj po "odpaneni" aj po porode, ju ma stale siroku na jeden prst.
Pomohlo by ti cvicit cviky na spevnenie panvoveho dna-ked silno stiahnes svaly ako ked chces zastavit prud mocu pri moceni...kazdy den to opakuj aspon trikrat po 30 cvikov...ak sa to po case ani po tomto nezlepsi a budes s tym nespokojna, existuje operacia-plastika vaginy kde sa chirurgicky upravi.

sewie

mohla si sa narodit bez pannenskej blany, alebo s velmi pruznou , ...alebo si si ju porusila pri sporte, tamponom ...a ako bolo napisane-budes mat veeeelku vyhodu pri prvom sexe...

ata52

Ahoj, môže to byť tým, že tam blana nie je alebo, že je natrhnutá už a to nemuselo byť sexom.

Buď rada aspoň sa nebudeš veľmi trápiť pri prvom sexe :)