Prerušovana suloz-sex

Príspevok v téme: Prerušovana suloz-sex
katyy

Ahojte chcela by som sa opytat.. uz 6mesiacov neberem hak.. a tento mesiac som nala s partnerom prerusovany sex vzdy sa vystriekal namna a pocas styku si ho niekolko krat utrie... verite na tie kvapky lasky? Kazdy rozprava nieco ine.Mozem otehotniet aj ked to domna neda?dava si velky pozor kedze sme mlady a babo neplanujem a ani si ho dovolit teraz nemozme.menzes mi meska stale odkede neberiem hak. Hak som braka asi rok a 2-3mesiace kvoly zdravotnym problemoma vsetky tieto chemicke veci mi vadia.. prosim o vase skusenosti a za kazdu odpoved dakujem..

[zruseny37]

Keď si to vezmeš z biologického hľadiska, tak je žena plodná len zopár dní do mesiaca, keď je zrelé vajíčko, a spermie sú schopné oplodnenia niekoľko hodín, podľa niektorých zdrojov v tele ženy niekoľko dní. Nemalo by byť také jednoduché otehotnieť, ak to nerobíš v správnom čase, pretože spermia musí prísť do priameho kontaktu s vajíčkom. Lenže si zoberme, koľko je nečakaných tehotenstiev - kto vie, kde je pravda v tých príbehoch.

Moja skúsenosť je pravidelný niekoľkoročný nechránený pohlavný styk s partnerom ukončený mimo vagínu, dokonca v období tesne pred alebo po menštruácii aj s výstrekom dnu. Tehotná som zatiaľ nebola.

Dávaj si pozor hlavne počas obdobia ovulácie a malo by to byť v poriadku. Čo sa týka menštruácie, tak nemusíš stresovať pri každom meškaní, dôvody môžu byť rôzne.

asdfsadfsd

no vies ako to je, niekedy sa dvaja mozu snazit aj 2 roky lebo chcu babo a nie a nie sa to podarit, a niekedy zas ked to nechces tak staci aj taka kvapka lasky.. :D zaruku nemas nikde, ale zas pravdepodobnost ze takto otehotnies zas nie je tak vysoka, no ale stat sa moze teoreticky cokolvek