Zamietnute kupele

Príspevok v téme: Zamietnute kupele
Matilda297

Dobry den,potrebovala by som poradit.Mamina si minuly rok zlomila bedrovy klb,ktory jej nasledne vymenily.Rana sa jej zahojila na 1 s hviezdickou,dokonca nepotrebovala ani rehabilitacie. Poziadala si na kupelnu liecbu vzhladom na to,ze na nu mala narok,no bola jej zamietnuta. Neviem preco lebo tomu paragrafu nerozumiem .Chcela by som Vas poprosit,ci nepoznate dajaku moznost ako sa dostat na liecenie alebo na dajaku liecbu, na ktoru by mala narok.Mamina je velmi skromna osoba a urcite by jej takyto pobyt urobil radost. Za kazdu radu a pomoc predom dakujem :)

N-ika

Ta operacia bola 20eho aprila?
Lebo ten paragraf este obsahuje podmienku, ze o kupele treba ziadat aspon 6 tyzdnov pred vyprsanim 12 mesacnej lehoty.
Teda na kupele v pripade operacie klbov mas narok do 12 mesiacov od datumu operacie. Cize posledny mozny termin kedy mozes ziadat o kupele je 10 mesiac a dva tyzdne od operacie...
Ak ste ziadali 27.3. (ako je napisane v tej fotke co si pridala) tak ste to zial nestihli...
Takze asi to je hlavny problem a preto je to tam aj napisane zvyraznene...
verim ze maminke si chcela dopriat:-) co tak jej zaplatit nejaky vikendovy oddychovy pobyt v nejakych kupeloch?Cez zlavove portaly napriklad?:-) urcite by sa potesila:-)

Matilda297

Fuuu bolo to niekedy v aprili okolo 20teho,minuly rok :) ja som stastna,ze sa jej to zahojilo, len ma mrzi ze nikdy nikde nebola,tak som sa tesila ze si oddychne kupeloch :)

N-ika

Ahoj, takze sama pises ze sa to mamine zhojilo na 100% ani nepotrebovala rehabilitacie...Cize nesplnila indikaciu na kupelnu liecbu. Indikovani pacienti su ti, ktori maju pooperacnu atrofiu svalstva alebo chodia o barlach, alebo maju nepohyblivy klb. Ta priloha c.6 je tam cela napisana-k indik. sk. VII/10
Mimochodom, kedy sa ten uraz stal a kedy bola operovana?