Emailová kamarátka na cvičenie a môj problém s chudnutím

Príspevok v téme: Emailová kamarátka na cvičenie a môj problém s chudnutím
LOLKy

Ahojte dievčatá, už dlhšie rozmýšlam že ut napíšem. No môj príbeh je asi taký že nie som žiadna obezita, ale chcem trochu zhodiť avšak v poslednej dobe už asi 2 týždne skôr priberám. Trápi ma emotional eating. Pre tých ktorí nevedia ide o to, že jem aj ked nechcem. Mám potrebu jesť aj vtedy ked nie som fyzicky hladná. Je to strašné, myslím, že je to z toho, že ma nikto nepodporuje, či už v rodine alebo inde. Doma je to presne naopak ako by som si želala, mám 17 a moja mama ma doslova niekedy núti jesť (aj ked nezámerne). Jednoducho nemám žiadnu podporu, ked napríklad jem niečo zdravé, všetci sa na mňa pozerajú ako na hlúpu babu čo chudne. No a tak si potom niečo dám s nimi a potom sa dokážem tak prejesť, že je mi až zle. Potom mám výčitky, hovorím si od zajtra už budem jesťvšetko ako mám apod... A potom zajtra znova, chvílu vydržím a znova som na dne, depresie z mojej neschopnosti a to len kvôli jedlu a nedostatku podpory. Neviem ako presne to riešiť, ale myslím si, že by mi veľmi pomohla podpora- priateľka cez e-mail ktorej poviem ako sa mi darilo cez deň s jedlom, a vymeníme si skúsenosti a pod. Ak by niekto chcel teda so mnou podebatovať napíšte do komentáru :) ... Inak ak by ste aj potrebovali poradiť s jedlom alebo hocičím kludne napíšte, mám toho naštudované a odskúšané dosť- fyzicky ale teraz som zle na tom psychicky.. uvítam každú pomoc :)

LOLKy

No a toto je další problém ja športujem a veľa :) chodím do posilky, mám trenerku, behám a dokonca navštevujem folklorne tannce a potom si ako krava večer nadavam ked sa prejem. Svaly mám ale nedokážem spáliť ten tuk. Dala som si vyhotoviť jedálniček od trenera tak zajtra už naozaj začnem. Asi po 50-ti krát ale predsa :P

bhcc

mam ten isty problem s jedlom :) co by som ti odporucala je, aby si zacala cvicit. chod si zabehat, do posilky, do nejakeho skolskeho klubu sa prihlas na fitness napr. potom aj to nezdrave jedlo spalis cvicenim a nebudes priberat aj ked si doprajes nieco nezdrave.. po case ta aj ta chut na nezdrave prejde ked budes vidiet vysledky z cvicenia tak ti bude luto pokazit to jedlom. hlavne sa zacni hybat a stravu neskor postupne upravis