Este nikdy som nespala so zenou

Príspevok v téme: Este nikdy som nespala so zenou
nika334

Neviem či to je divne alebo nie ale mne sa strasne pacia zeny ale nikdy som ani s jednou nespala ked som si citaka take tie pribehy o zenach ze spolu spali tak potom som nadtym aj uvazovala ze ake to musi byt pocit chcepa by som aby niekto povedal alebo poradil ako to ma skusit a chcela by som spoznat nieco nove a spoznat niečo nove..

0vecka

jj akoze kludne si moze najst nejaku zensku ktora tie znieje nejako moc skusena a hotovo nemusis sa vyspat s celou dedinou

bisexual

A kto tu hovoril o promiskuite, RNG? Autorka sa predsa len pytala, ake to je, vyspat sa so zenou, a to jej tu, zda sa, este nik nepovedal.

RNG

Sexualny styk je krvny styk, pri ktorom sa vymeni medzi partnerami nepomerne viac, ako mozes dostat kvapockovou infekciou.

liberta25

RNG, to bolo huste trosku ;). aby sem v zmysle tvojho prispevku pomaly piseli len taki, co ziju v izolacii. lebo dvaja na mna kychnu, no nebudem sa vyjadrovat o tej kope mikrobov, co vdychnem ;)

RNG

Toto forum sa nazyva Zdravie a caste menenie partnerov, deviacne sexualne praktiky su proti zasadam zdravia
Kazdy mame svoje vlastne bielkoviny, mikroby a s cim viacej ludi sa stykas, tym viacej ohrozujes svoje zdravie vymienanim si menovanych.

ahink

Sodomia

Ako si myslele toto, co si sem napisala?

Kto akým zmyslom na zemi hreší, takým budem trápený po smrti...hm? A kde sa to uvadza cituje? Dakujem

0vecka

sodomia ee nerozoznam... tieto nariadenia v biblii sa tam objavili pravdepodobne preto lebo ftedy bolo dolezite mat co najviac deti a nevedeli diagnostikovat pohlavne choroby a teda ak bol niekto teply tak sa mohol nakazit ale deti mat nemohol... preto sa vymyslelo aj to ze sexovat smie zena len s jednym muzom...

ale teraz sme uz na uplne inom stupni a nenarocny test odhali pohlavne choroby a teda v tom fakt nevidim problem ak si to dve zeny rozdaju... (alebo dvaja chlapi)

sodomia

Ovečka, pozri sa na telo ženy a na telo muža a uvidíš, že boli určené jeden pre druhého. Manželský sex je dobrá vec, rovnako ako počúvanie hudby či výlet do prírody. Pitie coly možno nie je zo zdravotného hľadiska dobré, ale určite nie je proti prírode.

Neverím, že nerozoznáš rozdiel.