Este nikdy som nespala so zenou

Príspevok v téme: Este nikdy som nespala so zenou
nika334

Neviem či to je divne alebo nie ale mne sa strasne pacia zeny ale nikdy som ani s jednou nespala ked som si citaka take tie pribehy o zenach ze spolu spali tak potom som nadtym aj uvazovala ze ake to musi byt pocit chcepa by som aby niekto povedal alebo poradil ako to ma skusit a chcela by som spoznat nieco nove a spoznat niečo nove..

0vecka

2 sodomia takze pitie koly pocuvanie hudby vylet do prirody su tiez zle veci? lebo nam to robi dobre a privodzujeme si len vlastnu rozkos?

a co to znamena ze v dnesnej dobe? v staroveku to bola normalna vec len potom prisli nabozenski fanatici a zacali upalovat ludi...

sodomia

Spať s rovnakým pohlavím je sodomia, je to sexuálna deviácia, ktorá ide proti prírode. Je to hriech proti telu, ktoré ti bolo darované na to, aby si aj ním raz budovala a prehlbovala láskyplný sebadarujúci vzťah k svojmu manželskému partnerovi.

Túžiť sexuálne po žene je hriešnou žiadostivosťou, ktorú treba krotiť zavčasu, kým neprerastie cez hlavu. Lebo spanie s rovnakým pohlavím je len o tom, že ja si chcem telom iného privodiť sexuálnu rozkoš. Je to degradácia iného človeka len na predmet a nástroj na moje sexuálne ukojenie. A toto je pre človeka, ktorý to robí, veľkou hanbou a ponížením. Len v dnešnej dobe sa už o tom hovorí a vystatuje bez hanby.

Kto akým zmyslom na zemi hreší, takým budem trápený po smrti. Keby len na to ľudia mysleli ...

Deria

Ja si teda ani predstavit neviem, ze by som s mojou kamoskou mala nieco sexualne. Nie, to nie je o hanbe, jednoducho ma nepritahuje zena. Aj ked moja kamoska dobre vyzera. Neviem, preco sa tym zaoberas, mas nudu v zivote? Sklamala si sa v muzoch? Si opacne orientovana? Alebo si len zvedava?

Slobodna

A ja áno :) Kedysi sme bežne spávali s kamoškou spolu na jednej posteli, keď prespala ona u mňa alebo ja u nej. No nikdy ma to nijak nerajcovalo, takže ti neporadím. Mne by skutočne chýbalo to najpodstatnejšie, čo môže poskytnúť len muž.

bisexual

Mozem ti sprostredkovat zazitky z oboch stran, kedze som bisexualka. Kazdopadne podla mojho skromneho nazoru je sex so zenou lepsi. Dostavala som otazky, ze v com, kedze zena nedisponuje tym hlavnym, ale ma predsa ruky, jazyk... :)
Mala si niekedy priatelku? S ktorou ste sa k tomu akurat nedostali, lebo, ja neviem, prilis ste sa hanbili, kedze ste ani jedna nemala skusenosti, alebo co... Ale to nie je o skusenostiach, to je o vychutnavani si blizkosti tej druhej, atd....