Som lezba, čo s tým?

dajla

takéto vzťahy nie sú normálne..
ja som svoju dcéru nevychovala nato aby si našla "frajerku"...veď to je proti zdravému rozumu..
ja som veľmi tvrdá a prísna mama a takéto niečo by som netolerovala ani náhodou.
Vieš ako sa môžu cítiť jej rodičia?čo prežívajú???

vebe

Dajla, mozes ju vyhodit z domu, mozes vymazat jej cislo, ale ona bude zit dalej a zostane tvojou dcerou. Nase deti, to su nase geny, s tym nic nespravis. Dajla, mozno by si to najprv spravila, ale po case by si prisla na to, ze vlatne dieta zostane dietatom ci uz je ruzove alebo zelene. Hladala by si ju a dala by si si jej cislo znovu do mobilu. Len otazka je ci by ti ona odpustia. Matka vlastne dieta neopusta a nezatracuje

dajla

no,ani sa tvojim rodičom nečudujem...keby mi toto oznámila dcéra,že má priateľku,tak by som ju okamžite vyhodila a vymazala si jej číslo z mobilu

vebe

Rodicia to netoleruju, lebo vacsina ludi si mysli ze sa ich podobne veci netykaju. Ale nikdy nehovor nikdy, to plati a platit aj bude. Casto sa stava, ze clovek s inou orientaciou odide z domu, aby mohol zit svoj zivot tak ako to citi. Mozno rodicia potrebuju cas. Ved kto iny ako rodicia by mali vediet prijat svoje dieta take ake je, s nohami ci bez noh, usate ci nosate alebo homosexualne. Lenze na to prijatie potrebuju mozno cas. Ak sa citis tak ako sa citis, mozno bude treba ozaj na cas odist a mozno s nimi prerusit aj kontakt Neverim, ze by si rodicia neskor nesnazili najst si k tebe cestu. Rodic hadam nezatrati svoje dieta len preto ze je ine ako by si prial.