Neustale sa pozorujem..

Príspevok v téme: Neustale sa pozorujem..
faospjfap

Neviem ci mi budete vediet poradit, ale chcela by som aspon vase nazory. Pisala som tu o sebe clanok www.zdravie.sk
pre tych, co sa im nechce citat, neustale sa pozorujem, vzdy si najdem/vymyslim nieco, co by sa mi mohlo stat a nasledne sa bojim, ze sa to aj stane. Dam priklad. Pred rokom to bol strach z toho ze dostanem alergiu, ze sa udusim, tak som nejedla pre istotu cely den a ked som sa najedla, mala som pocit, ze mam hrcu v hrdle, cize psychicky som si ten pocit navodila velmi realne. Teraz mam problem s ocami, ako som pisala v tom predoslom clanku. Na chvilu to prestalo ale vratilo sa to zas. Uz asi 4 den sa na ne cely den sustredim, takze nepohybujem nimi spravne, ked zavriem oci ze idem spat, automaticky ma zacnu tlacit, stipat, boliet, tie bolesti su hlavne pri prudkych pohyboch, ale uz to ani poriadne neviem ovladat. Kazdu den sa snazim uvolnit sa, relaxovat, ale som uplne stratena v tomto. Bojim sa ze teraz oslepnem, lebo pri niektorych pohyboch, ked sa chcem pozriet ma strasne silno zaboli, ide to tak zo zadu, asi ocny nerv, ked si pozriete obrazok stavby oka, aby som to priblizila...bojim sa ze sa to odtrhne alebo nieco podobne :/// jedine co mi pomoze je asi to, ze mi nic take nehrozi, ale neviem to porovnat, kedze nie som odbornik...

zewa

Celkom som nepochopila co za radu chces? Ak ti to vadi, chod k odbornikovi (klinicky psycholog) a nech ti spravi diagnostiku a odporuci dalsi postup riesenia. Neviem co cakas od fora.