V akej ste poistovni???

agina

Peter bordel je v kazdej, ver tomu...
cert ako diabol, takze......ziaden vyber.Az by sa s tebou nieco vaznejsie stalo, alebo uraz v zahranici, by si videl, ako sa vsetky poistovne k tomu stavaju....

PeterS

K tym b12 ci co to tu splietal spoludiskutujuci sa vyjadrovat nebudem....vesmirni-lide :)
No, ale veci. Ja som v surkomnej - Dovera, dovod? Lepsie sluzby a viem, ze mojmu doktorovi zaplatia vcas a bez limitov. Zatial ziadny problem.
Co sa tyka statnych tiez sa radsej k praci VsZP nevyjadrujem, lebo tam maju bordel jak v tanku. Este sa uvidi, ako to dopadne s tou jednou ZP, ale chcem potom vidiet vladu ked nastve 1 milion poistencov. To si nevezmu na triko, takze sa asi netreba bat. Moje odporucanie - niektora zo sukromnych. Ale vyberaj aj podla velkosti poistneho kmena, tam mas vacsiu zaruku. Momentalne ma zo sukromnych najvacsi Dovera tusim hned po Vseobecnej. No a aj si tam skus zavolat a tak uvidis ako s tebou budu jednat, to hned uvidis ci ta poistovna stoji zato, alebo tam sedi len nejaky neochotny blbec, to potom bude asi aj cela poistovna nejaka divna napr ako Vseobecna:D
TO: ethel - Zostan kludne vo Vseobecnej, len ti zelam, aby si ich sluzby nikdy nemusel vyuzit...uprimne.

kosa

nieje dolezite mat jednu ci viacero poistovni.
je dolezite mat lekarov kotri nam budu poskytovat svoje VEDOMOSTI.
system kotry prijima na medicke skoly nie podla schopnosti ale podla znamosti nam zanechal problem ze ludia zomieraju na banalne( teda vobec nekomplikovane) ochorenia.
precitajte si temu''PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17/B15.
DAKUJEM ZA POZORNOST.

januliatko

Vyber je na tebe, ale jednoznacne si vyber sukromnu. Mne moja doktorka vzdy hovorila, aky je problem od statnej, najma Vseobecnej dostat peniaze. A viac menej, ked ma mala osetrit, tak to robila ako za trest. Odkedy som v sukromnej tak ziadny problem. Ja osobne som v Dovere a som zatial spokojna. Mamka je tiez, uz aj stihla vyuzit akciu na mamografiu do 14dni, takze si len pochvalujeme. Mozes skusit aj inu, pozri si ich stranky a tak, ale urcite by som skor zvolila sukromnu, ako statnu lepsie sa tam o teba postaraju.

panika

inak ja som pred 2 rokmi zo vseobecnej do dovery, a od januara takto aj zvysok rodiny..zatial sme nemali ani 1 problem

panik-a

S poistovnami je to teraz trosku nedoriesene..zrejme tam budu urcite zmeny. Hlavne si dobre uvaz svoj pripadny prestup, aby tvoji lekari mali podpisane zmluvy s tou novou poistovnou,´. Ziadost o zmenu sa musi podat tusim do posledneho septembra a poistencom novej (ak ti schvalia prestup) budes od 1.1. nasledujuceho roku

agina

Ja mam Spolocnu zdravotnu poistovnu. No mozno zachvilu to bude jedno, kedze sa uvazuje len o jednej jedinej zdravotnej poistovni.