Chrápanie

Príspevok v téme: Chrápanie
atra

Chcela by som poprosiť o radu, začala som pred časom pri spatí chrápať a je jedno, či ležím na boku alebo na chrbte, zaspím a chrápem. Ruším tým samozrejme manžela a preto ma zvykne prebudiť a keď zas zaspím, chrápem ďalej.Prosím si nejakú radu, čo urobiť, samozrejme okrem tých, že navštíviť ušno-nosného lekára. Ďakujem!

miska90

Skuste vyskušat Nosnore plus. Je to silikonova nosová vložka proti chrapaniu. Pomaha na chrapanie iba ak je upchaty nos. Cize ak si alergik,mas nejaku nosovu prekazku ,alebo si prechladnuty. Je oblubena hlavne u sportovcov-pre spravne dychanie. Mala by byt dostupna v kazdej lekarni. Mne ju tiez doporucila lekarnicka. Vyskusala som na manzelovi a zabrala../ muz je alegik a tiez rad sportuje/. Posielam aj link www.nosnoreplus.com

mmoonna

Ja som sa na ten štipec pýtala v lekárni a bolo mi povedané, že to sú len marketingové ťahy a zbytočne vyhodené peniaze. Že je treba zistiť, či chrápajúci netrpí na nejakú alergiu, alebo nejakú prekážku v nose a tak podobne.

syndiluca

Skuste tak ako kolegyna napisala striekat sprej Psst, alebo este existuje Adenol spray proti chrapaniu.

Potom ak by nepomohlo tak nosne vysetrenie ci nejde o vybocenu prepazku.

karolienka

odporucam vyskusat sprej Pssst, staci streknut dvakrat pred spanim na koren jazyka tym to zvlhci sliznicu a neviem co to obsahuje ale mojmu muzovi sprej pomohol