Ako vysvetliť mame že to s ním myslím vážne?

Príspevok v téme: Ako vysvetliť mame že to s ním myslím vážne?
3DG

Dobrý deň, mám 16 rokov a 19 ročného priatela. Sme spolu už 3 mesiace a a sme spolu šťastní. Lenže moja mama robí stále len problémy. Nechce ma sním púšťať ani von, vraj som na to mladá. Lenže ja ho vážne milujem a nechcem aby sa trápil pretože nemôžme byť spolu. Ako jej mám vysvetliť že to sním myslím naozaj vážne ?

3DG

Rozprávame sa o tom dosť často. Dnes sme spolu boli 10 minut pred mojim domom a plakal že spolu nemožme byť dlhšie. Veľakrát plače keď sa pohádame aj kvoli uplnej maličkosti. Ak by ma nemal rád vyzeralo by to inak.

ata52

Zaľúbiť sa môžeš, čo by nie..ale, aby si nebola sklamaná, že ten chlapec to myslí úplne inak ako ty. Rozprávali ste sa už o tom, že čo on k tebe cíti, ako ťa berie? :)
Ja to nemyslím v zlom, len, aby si sa nepopálila.

3DG

No ja dúfam že aj on mňa. Ak je to tak ako hovoríš a som len zahladená časom na to prídem. Ale teraz to proste cítim takto :P .. Milujem keď si niekto myslí že ludia v mojom veku sa nemožu zalúbiť..

ata52

ach jaj dievča..ty ho vážne miluješ? a čo je to podľa teba milovať? TY si len zahľadená do neho, poprípade zaláskovaná a chlapec ťa naozaj miluje tak ako ty jeho?

3DG

Knihy mám v rukách dosť často :D .. a viem že má z časti pravdu, nechcem sním byť all day all night. Ale aspoň hodinku-dve denne. Možno som ešte dieťa ale to neznamená že mám byť od rána do večera držaná doma od všetkého a všetkých čo mám rada.