Neviem sa z neho dostat

Príspevok v téme: Neviem sa z neho dostat
lienka18

Ahojte. Viem ze ludia maju vacsie problemy ako je ten moj, len ja uz nevladzem a nechcem citit tu bolest a zufalstvo. Kazdy si presiel rozchodom a mozno viete nieco fakt funkcne lebo sport ma prestal bavit, nebavi ma ani skola, nezalezi mi na nicom a to je problem. Kamosky uz s tym nechcem otravovat, nikoho vlastne...som loser co nevie prijat fakt, ze mu na mne uz nezalezi a to sakra boli. Vyse mesiaca sme od seba z jeho iniciativy a brala som to aspon tak, ze budeme kamosi, ale on na mna kasle uplne. Som uboha strasne, ze na neho myslim kazdy den, ze niekde v kutiku duse dufam, ze sa este nieco stane, ze stale chcem byt s nim v kontakte, aj ked on ocividne nema zaujem. Ako moze ? Ved sme boli spolu...ako moze niekto na niekoho tak rychlo zabudnut a na vsetko co s nim prezil? Preco je taky sebec? Preco to Boh vobec dopustil aby som ho stretla? Na co ved to nema ziaden vyznam iba ten, ze som odvtedy strasny clovek...reci typu daj sa dokopy mi nepomozu tak hejteri dajte si pauzu prosim...

chuducka332

Ahojte prezivam to iste ....boli sme spolu 7 rokov mame chlapceka a uz je to rok co nas opustil pre inu a ja nedokazem zabudnut ...od vtedy som sa na chlapa ani len nepozrela...vyhybam sa vsetkym muzom....neustale sa mi sniva o byvalom neviem co to znamena ....chcem zabudnut a neda sa....ale jedno viem isto ze uz nikdy nedovolim muzovy vstupit do mojho srdca a znicit ho...milovala som len raz bol to moj prvy a aj posledny....

slavina

Ale no tak,nič nieje čierne ,alebo biele,takmer každý človek si prešiel rozchodom,patrí to k životu,tomu sa nedá vyhnúť a ani by si nemala,lebo v živote sa dejpú proste aj zlé veci,ale ono zas príde niečo pekné,čo túto skúsenosť zatieni a bude dobre!A chceš byť sama?? Prečo? Samota je najhorší liek na zlomené srdce,vtedy treba mať okolo seba priateľov,ktorý vás rozveselia...hlavu hore,treba myslieť na skúšky a potom hlá,holá,prázdniny a treba si užívať teplo...

lenusa171717

Presne tak lienka zacni robit co ty chces a nie co ini povazuju za spravne.a co sa tyka skoly urcite to nevzdavaj napr.tym ze spravis skusky si dokazes, ze fungujes aj bez neho. A postupne vela veci,ktore si myslela,ze bez neho nezvladnes pojdu lahko.Tak nájdeš stratenu sebadoveru,pretoze v prvom rade sa musi clovek vediet spolahnut na seba a verit sam sebe..mozno to zo zaciatku nebude lahke.. ale pride ten cas ked si povies ze si na seba hrda,co vsetko si sama zvladla (vlastna skusenost☺). Drzim palce pri skuskach isto ich zvladnes. PS:ja som par dni po rozchode musela dat vypoved z prace (dnes viem ze to bolo moje najlepsie rozhodnutie),takze sa to na mna tiez nakopilo - ale zvladla som to ☺

sasanka87

prečo si ho stretla? je to asi skuska v zivote... ked vidis ze mu na tebe uz nezalezi, ze nechce byt ani v kontakte, pravdepodobne uz ma nejaku inu... zivot je taky, hlavne hlavu hore a prestan sa lutovat, späť ho už pravdepodobne neziskas. viem ze to boli, sama som si tym presla, ale zameraj sa viac na seba, a uvidis ze do zivota ti pride necakane niekto, kto bude o tvoju pritomnost stat a bude chciet byt s tebou. tak uz nanho zabudni, nestoji ti za to, aby si sa vobec kvoli nemu trapila, caka ta v zivote nieco lepsie :)

lienka18

Liecitel a kto hovori, ze niekoho chcem? Nechcem. Bola som stastna a spokojna predtym ako mi moj byvaly vstupil do zivota a teraz som kopka nestastia. Takze nie dakujem uz fakt nikoho nechcem. Dam sa dokopy a ked nadobudnem opat rovnovahu tak uz ju ziadnemu muzovi nedovolim naburat. Len vtedy o mna niekto zakopne a stiahne ma na dno so sebou.

liecitel

Ako chces aby ta niekto mal rad a si ta vazil ked samu seba si nevies vazit a nemas sa rada? Chcela by si takeho chlapa ktory by mal taky vztah k sebe ako mas ty?

lienka18

dakujem...len ja som komplikovany pripad, ja si chalana nenajdem a on si ma nenajde tiez, mam dost toho co som si vytrpela pri nom a ako mi chyba a netuzim to zazit znova. lepsie mi bude samej. dakujem baby viem, ze sa musim vzchopit a zacat nieco robit, dufam, ze aj konecne zacnem lebo ide skuskove a zatial to ignorujem. najradsej by som skoncila skolu hned teraz a zila si niekde v lese daleko od vsetkeho...mozno iba dostat odvahu a zacat zit podla seba a nie podla ostatnych predstav...

lenusa171717

Ahoj, no ja som prežila niečo podobné po niekoľkoročnom vzťahu ma opustil a keď som sa s ním pokúšala skontaktovať, tak vždy to bolelo len mňa.Viem, že to je teraz ťažké, ale zvládneš to a bude to už len lepšie. Mne dosť pomohlo, keď som si spísala čím mi ublížil. Voľný čas som vyplnala športom a hladaním samej seba. A ani nie po roku sa objavil v mojom živote nový muž - takže všetko čo sa deje v našom živote má nejaký dôvod. Neboj zvládneš to :-)

Noemi44

skús si s kamarátkami niekde večer vyraziť..možno spoznáš niekoho nového ktorý ta zaujme :) aj ked z toho možno nebude nič vážne vždy to poteší a nachvílku zabudneš .. :) len nevysedávaj doma :)

rovnaka*

prezivam uplne to iste, ale navlas..
tiez sa so mnou rozisiel priatel, ale uz pred 4 mesiacmi a tak ako ty myslim nanho neustale, chyba mi a nechapem tiez ze mu na mne uz nezalezi vobec, prosto dovtedy dennodenny kontakt a teraz, ja viem ze nemozme byt ako kamarati, ale keby sa sem-tam ozval s otazkou ako sa mas? ale on nic..
prosto hroza..viem ze je hlupe na nom takto lipnut, pricom on je uz davno prec ale neviem si pomoct..