Ked sa pripije, je uplne ina

Príspevok v téme: Ked sa pripije, je uplne ina
arjan25

Som s priatelkou vo vztahu niečo cez 3 roky, ja mam 24, ona 22 rokov.. ani nechcem nejako radu, ale iba váš nazor, nakolko mi uz dlhšie vadí jedna vec na nej... nie som žiarlivy typ, ale ked sme v spoločnosti a pripije sa, zvykne s opačnym pohlavím konverzovat velmi otvorenym sposobom, v podstate ako keby istym sposobom flirtovala, smeje sa na všetkom, čo jej iny chlap povie a mna dava v danej chvili stále do uzadia, čo je dost neprijemne... nehovorim, že som ten typ človeka, ktory v spoločnosti rozprava iba so svojou partnerkou, ale s ostatnymi ženami rozpravam na normalnej formalnejšej urovni, ona rozprava takym štylom, že si to tá druha osoba može vysvetlit tak, že moja priatelka ma o neho zaujem..a to toho druheho ani nemusi dlho poznat, proste vysiela signaly a ja z toho vychadzam potom v spoločnosti nepriamo ako uplny debil.. hladam niekoho už do buducna, na založenie rodiny a tak..nie ze by som nebol za zabavu, ale taketo situacie sa opakuju pravidelne...a neviem teda, či s nou mam dalej ostat vo vztahu,aj ked ju milujem.. vacsinu partnerov, ktorych mala predo mnou podviedla, takže neviem čo mám na sto percent od nej očakávať.. preto som aj opatrnejší.. pride mi to take, ako keby si chcela este uzivat a prave aj pri malom vplyve alkoholu ukazuje svoju realnu tvár..upozornujem, nie som fakt ziarlivy typ, nemam problem, ked sa ma stretnut s nejakym jej kamaratom alebo hocičo iné..

0vecka

nj treba to este komentovat?? sak si len pospajaj co si sam napisal... imho neberie ten vztah ako nieco dlhodobe a nemenne...ked aj inych podviedla a flirtuje a este aj pred tebou tak je len otazka casu kedy ti zahne

Cariboo

ze sa rehoce ako kon a flirtuje este nic neznamena, viac by ma trapilo co si napisal v 20. vete. opakovane podviedla?! nebud naivny, neustrazis ju, ked bude chciet podvedie znova, je to na nej