Hodnoty HCG v krvi

Príspevok v téme: Hodnoty HCG v krvi
tehutehu

zachyti tehotensky test aj mimomaternicove tehotenstvo? resp je rozbor krvi spolahlivejsi a citlivejsi na hodnoty hcg nez tie testy domace? sme si viac-menej isti ze cakame male ale domaci test je aj po 11 dnoch negativny. vo stvrtok mi brali krv ale vysledky budu az v pondelok.zacinam panikarit. vdaka..

zewa

Aj tri tyzdne po oplodneni moze byt ta ciarocka uplne slabunko alebo neviditelna. Naco si budes dalsi kupovat? Aj keby bol negativny, tak budes cakat na doktorove vyvratenie. Pozitivny pristup ;)

tehutehu

dakujem, mas pravdu,ale ked sa uz tak tesime ze konecne meskam :) a to je v norme ze ked som si predvcerom robila test tak bol negativny? to bolo uz 9 dni meskania. a 5 tyzdnov od prveho dna poslednej menstruacie. neviem sa dockat vysledkov. mam chut ist kupit dalsi test ale strasi ma ten negativny vysledok.

zewa

Hcg ti bude stupat aj pri mimomaternicovom tehotenstve. Zalezi, ci dr. uvidi bublinku na ultrazvuku v maternici ;) Nechapem naco sa stresujes takymito negativnymi myslienkami. Sa usmievaj a tes, ze si mozno tehotna :)