Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpate ruky

vnmrkk

ved si ich hol,čo je na tom ? aj ja si ich holím ,v puberte som začala len tak a holím doteraz ,už mi tam ani pomaly nerastú :Dnechápem čo by sa ti na tom malo zhoršiť ? to je to isté ako s nohami..

purplepink

Skus odfarbovac na vlasy naniest na ruky na 5 - 10 minut a hotovo :) chlpky krasne zblednu. Hlavne ich nehol, lebo budes mat na rukach riadne strnisko pichlave.

spring

preco myslis, ze by to holenie zhorsilo??? normalne si pravidelne hol ruky - ci zacnes v 14 ci v 18 je to jedno - na co sa trapit ..

lepsie

Ja mam lepsiu radu, vyser sa na to :) vysmechy od 14-15 rocnych chalanov su na urovni 8 rocneho decka a tie by si mala mat total v pazi, kazdy ma chlpate ruky, pokial ti nerastie braday ruky by som neriesila :) videla som kopu bab ktore mali riadne chlpate ruky a co? Nic :) neohovarala som, nic som si nemyslela.... Je to uplne v poho, neries taketo sracky, na svete su ovela dolezitejsie veci na ktore prides ako to, ze mas chlpate ruky :)

vsezravec

Ja mám taký istý problém. Skús obyčajnú blond farbu alebo zosvetlovaciu na vlasy alebo obyčajný odfarbovač na hlavu:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.