Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?

Príspevok v téme: Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?
milan --pomozte

prosim o radu...priatelka ma urobila rukou...ejakulat mi vytiekol na ruku...no ja som tu ruku vyutieral. potom som rukou robil ju. nemohlo na ruke(dlani) ostat troska ejakulatu?(napr. v oblasti nechtov)? nemohol som ho zaniestd posvy ked som ju potom ja robil(drazdil som jej klitorys masirovanim tou rukou-aj ked sa nakoniec neurobila)----cital som ze sa semeno moze vmasirovat do posvy takze neviem teraz --uz jej 7 dni meska.....a to nezvykne a ja som prestraseny---prosim o radu ..Dakujem

kiri

Milan! Uz zase vyšilujes. Ukludni sa. Nie je tehotna. Iba spolu zdielate paniku, takze jej telo je v uplne inom settingu, ako za normalnych, kludnych okolnosti. Ak to chce trochu urychlit, hovori sa, ze pomaha cervene vino.
....aspon pol litra.
Ale nie naraz, lebo sa pripije. Ale ak jej to neprekaza, tak aj naraz. Denne.

milan --pomozte

cital som, ze spermie preziju na vonk. prostredi cca hodinu ak nie je extremne velka teplota, cize cca nad 35 stupnov clzia. potom tu sanca je.....ta ruka neviem ci bola na 100 percent dobre utreta.
rozum mi hovori, ze nie je mozne , aby bola tehotna.....ale uz je to 10 dni a este stale jej meska.....doteraz to mavala skolo stale pravidelne...

kiri

Milan, nemusite chodit k doktorovi, je to v pohode, ona o par dni dostane a ak si chcete byt istejsi, kupte si v lekarni baby test. Ale ak si si ruku poutieral a nebol si dnu, tak je na 99,% iste, ze nie je tehotna.

Lenush

milan
zbytocne si robis vrasky na cele.. ale ak sa naozaj obavate, tak nech si priatelka spravi tehotensky test. najlepsie hned rano na prvy ranny moc. vtedy telo obsahuje najviac hormonov, ktore ukazu ci budes ockom alebo nie ;)