Ktory organ to sposobuje

Príspevok v téme: Ktory organ to sposobuje
vedec

No ja mam taky zvlastny problem a neviem ci mi vobec niekto bude vediet pomoct. Kedze s tym ale nedokazem dalej zit, ostava mi este tato moznost, opytat sa co najviac ludi, mozno sa najde niekto kto mi poradi lebo uz mam samovrazedne myslienky. Moje telo vylucuje zapach. Odskusane mam uz uplne vsetko; precisteny cely organizmus roznymi vyzivovymi doplnkami; detoxikacia; zdrava strava. Tazko sa to vysvetluje niekomu kto to nezazil..som mlady moderny clovek; sprchujem sa kazdy den, hygiena je u mna ozaj prvorada. Co to moze sposobovat preboha ktory organ sposobuje zapach? Zapchou netrpim, nie su to ani vetry, proste okolo mna taky divny pach...

vedec

trojklanny velmi pekne ti dakujem,,,vidno ze sa vyznas! a dakujem aj vsetkym ostatnym ktori sa mi snazi pomoct, sorry ak som na nejaku otazku neodpovedal. prosim kde sa to geneticke vysetrenie robi? hanbim sa povedat doktorovi o co ide. aj tak doktorom neverim,,, nanajvys ma vysmeje. inak jazyk mam velmi biely, taky hruby povlak,,, co to znamena?
a prosim nemohol by si mi poradit ako sa teda ten detox robi predtym ako sa pojdem zosmiesnit k dr?? dakujem naozaj moc!!!!

Kýčera

Vedec,až dnes som si prečítala všetky príspevky a musím Ti povedať,že všetci sa Ti snažia pomôcť,ale Ty neodpovedáš na všetky ich otázky a takto to nejde.Ak si psychicky zdravý,nefajčíš,nie si alkoholik,nedržíš hladovku,nemáš cukrovku,fókusy-paradentózu,...premnožené anaeróbne baktérie,...povlak na jazyku,angínu-Redka,nejaké zápalové alebo iné ochorenie,zápchu,pečeň,obličky a trávenie v poriadku,nespúšťa Ti to stres a piješ dostatočné množstvo vody,tak by Ti to mohli spôsobovať niektoré aromatické potraviny,či syndróm TMU-Shayleen/13.5./.V tom prípade by sa jednalo o genetické ochorenie,za kt. môže ENZÝM FMO3,kt.neodbúrava aminokyseliny,teda žiaden orgán.Zistiť by Ti to mohli na genetickom vyšetrení,ak sa také robí.Rybací zápach sa vyskytuje len v tých najťažších prípadoch,pachy môžu byť rôzne:hnilobný-smetisko,odpad,...Ak by to bolo ono,mal by si sledovať svoj jedálniček a vynechať potraviny bohaté na cholín-ryby,morské živočíchy,vajcia,strukoviny,pšeničné klíčky,vnútornosti,...kt. by mali Tvoj stav zlepšiť.Ak by Ťa však poslali na genetiku,musíš jesť predtým aj tieto potraviny a ak existuje nejaký liek/enzým,tak Ti ho určite predpíšu.Skús ísť najskôr toutou cestou.A ak chceš robiť poriadny detox,tak sa to robí v tomto poradí-črevo, dysbaktérie,kĺby,pečeň,obličky,lymfatické cesty a nakoniec cievy,existujú však rôzne druhy detoxov.Zatiaľ by Ti mohlo pomôcť vynechávanie potravín bohatých na cholín,pitie dostatočného množstva filtrovanej,zmagnetizovanej vody,pravidelne saunovanie,dlhší pobyt na vzduchu-prechádzky, zoškrabávanie povlaku z jazyka a žutie kličekov.Skús si tiež spomenúť,kedy sa to začalo,čo to spustilo,...veď na tieto otázky musíš odpovedať aj lekárovi.

trojklanny

Kýčera,práve tebe to predsa nemusím vysvetľovať. Všetci píšu, že sa zdravo stravujú a vieš dobre, že si veselo jedia červené mäso, pijú kávu, doprajú si sladké, aj pitný režim určite dodržujú nasýtenými nápojmi. To mám zistené z vlastnej skúsenosti, kedy som sa takých pýtal na ich stravu.
Osobná hygiena je diskutabilná už len tým, že sa každý denne sprchuje a následne na seba nastrieka deodoranty, antiprespiranty a ja neviem aké toxické jedy, ktoré sa v tele krásne kumulujú a zapchávajú póry, zabraňujú zdravému poteniu.
V neposlednom rade si sa ho správne opýtala v tom znení, čo vlastne chce, detox, ktorý je dôležitý alebo len ten-ktorý orgán to spôsobuje?
Všetko so všetkým súvisí a bohužiaľ očistiť iba jeden orgán nejde bez celkovej detoxikácie, chelácie toxínov a kovov,obmedzení príjmu jedov a pliesní.
Dúfam, že toto číta aj ,,vedec".

Kýčera

-Trojklanny,kt. sú podľa Teba tie správne?Odkiaľ vieš o tej
životospráve a hygiene?
-Vedec,vieš čo vlastne chceš?Čo Ti to spôsobuje alebo detoxikáciu organizmu?Tá sa totiž robí inak,ako si robil Ty-čistením čriev!

trojklanny

Kyčera,kladieš nesprávne otázky...
vedec,nemáš vôbec veľký problém,máš len nesprávnu životosprávu,nesprávny prístup k svojmu telu a aj hygienické minimum máš pod úroveň. Naštartuješ správne čo máš,a problem pominie,ver mi...

Kýčera

Kedy Ti to začalo?Zväčšuje sa to po požití nejakej potraviny alebo je spúšťačom nejaká psychická záťaž-tréma,...?Neprekonal si predtým nejaké ochorenie?

Kýčera

Vedec,šíri sa to z úst aj z tela a cítiš to aj Ty alebo Ťa na to upozorňujú?Vieš popísať čo Ti ten zápach pripomína?Máš to od narodenia?Koľko máš rokov?