Ktory organ to sposobuje

Príspevok v téme: Ktory organ to sposobuje
vedec

No ja mam taky zvlastny problem a neviem ci mi vobec niekto bude vediet pomoct. Kedze s tym ale nedokazem dalej zit, ostava mi este tato moznost, opytat sa co najviac ludi, mozno sa najde niekto kto mi poradi lebo uz mam samovrazedne myslienky. Moje telo vylucuje zapach. Odskusane mam uz uplne vsetko; precisteny cely organizmus roznymi vyzivovymi doplnkami; detoxikacia; zdrava strava. Tazko sa to vysvetluje niekomu kto to nezazil..som mlady moderny clovek; sprchujem sa kazdy den, hygiena je u mna ozaj prvorada. Co to moze sposobovat preboha ktory organ sposobuje zapach? Zapchou netrpim, nie su to ani vetry, proste okolo mna taky divny pach...

redka

ak by si mal dnu tak to z krvi musia zistit... tam je tusim vysoka kyselina mocova... a tiez zapal, ci bolest klbov... zacina to na palci na nohe... tu si precitaj... primar.sme.sk

ale mozno ten jeho zapach nesuvisi s tou dnou... lebo ten zapach mal ovela ovela skor ako mu toto diagnostikovali...

vedec

Nie nepotim sa vobec.
Redka dakujem toto by mi mozno fakt pomohlo..skoda ze nevies viac...ako sa lieci dna? To by dr ako zistil? Vysetrenia mi robili ale jasne ze nic nenasli. A ano; citia to aj druhi... :(

redka

a este raz sa pytam... citis to len ty sam alebo ti uz niekto naznacil ci priamo povedal, ze zapachas? tu na forum pisal jeden pan, ze stale nieco citi a nevedel, co to sposobuje... nakoniec to tusim boli mandle a citil to len on v nose ale ini nie ak si dobre pamatam...

redka

a u lekarov si bol na vysetrenia? nic sa nenaslo? ziadne zvysene ci hranicne hodnoty niecoho??? inak tusim jeden znamy ma podobny problem... ale tak neviem co mu je... fakt som mala parkrat pri nom pocit ze citim h.... s prepacenim... ale co som pocula, tak momentalne sa lieci na dnu... tak neviem, ci to nejako s tym nesuvisi...

vedec

Dakujem mockrat. Uz aj za to ze ste ma nevysmiali. Kebyze to nezazijem na vlastnej kozi tak neuverim. Je to ozaj zvlastne, neviem si to vysvetlit a urcite mi nieco nespravne funguje len neviem co. Rybaci zapach to nie je vobec; skor stuchlina a niekedy z nicoho nic ako s prepacenim stolica.