Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stres pri jedeni

Príspevok v téme: Stres pri jedeni
peto11111

zdravim chcem vam popisat hned ako sa citim pri jedeni alebo ked idem niekde sa najest je vsetko fajn ale po case zacnem citit taky divny pocit v plexus solaris a v hrdle aj hrudi ako ked idem zvracat v tej chvili kebyze si prilozim co ilen prst k hrdlu hned sa pozvraciam. stava sa to casto viem ze je to psychogenne vlastne dal by som vsetko zato aby som mohol mat konecne normalny zivot lebo sa to netyka len jedenia takisto vzdy ked niekde idem napr. za kamosmi je to bezna situacia a viem ze nic sa nemoze stat ale aj napriek tomu som vzdy niekedy az uplne maximalne vystresovany a stale citim pocit na zvracanie ako kolvek sa skusam ukludnovat a neviem co aj tak viem ze to vzdy zase pride a s takych situacii ako napriklad stuzkova alebo nejaka oslava mam uplne stres. cital som na nete ze su to asi nejake psychogenne programi ktore sa vzdy spustia ked na to pomyslim alebo do nich idem a je to tak. cital som takysto ze je to nejaky emocionalny stres alebo take nieco. prosim ludia poradte spravim cokolvek preto aby sa to odstranilo lebo toto nieje zivot toto je aby prezivanie stresovych situacii kazdy den. vopred dakujem inak som 17 rocny a trva to uz asi tak od 15

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.