Nosite doma podprsenku?

E ako Elena

potom sú ešte lambady aj také ako športové ale neviem či sú aj pre také vačšie prsia a staršie ženy ale veď skús pobehať po obchodoch možno niečo nájdeš.

E ako Elenka

ja nenosím doma vôbec podprdu ale ja mám malé prsia takže nosím tielko. Tebe by som neradila chodiť bez lebo ak ti cez tričko sa rysujú bradavky a otvoriš niekomu dvere, sused, nečakaná návšteva, poštár, opravári a pod., tak bude mať pekný zážitok pokiaľ nechceš nikomu cudziemu svoje intímnosti ukazovať tak ju nos aj doma.

Arda

Urcite si pekna baba, kedze mas aj dve deti, tak svojho muza musis vzrusovat. A to mas tak velky rozdiel? trpis kvoli tomu?

prsíčka

kdeže fitness!! ako rada by som fitness!! na korekciu rozdielov veľkostí pŕs je najlepšie samozrejme push-up s kosticami, takže na pohodlie nič moc!! ale čo mám dofrasa robiť, keď na plastiku nemám prachy ani guráž!!...a chcem vyzerať aspoň trochu normálne, a nie ako mimozemšťan...

zlokot

To može byť prave zaujimave a celkom vzrušujúce. "normalne" prsia clovek vidi na každom kroku, toto je aspon nieco ine. Ja byť tvoj manžel, tak trvam na tom, aby si chodila doma hore bez :)

prsíčka

no je to individuálne...ja osobne mám od dievčenských rokov veľký rozdiel vo veľkosti medzi prsiami, po pôrodoch sa to ešte zhoršilo, takže v mojom prípade je podprda povinná výbava KAŽDÝ boží deň aspoň na 16 hodín....čo už

zlokot

Mne sa pačia ovisnute kozy, ak su na nich velke dvorce a hrube bradavky. Takže hlasujem za "bez podprdy" Myslim, že aj vacsinu chlapov viac vzdušeje pekny obrys bradaviek cez tricko, hoci aj ovisnutých ako zdvihnute kozy v pancierovej podprde, cez ktoru nič nevidno. To je fuj :(