Ako prebudit city...

Príspevok v téme: Ako prebudit city...
obul22

Ahojte, spoznal som jednu super babu s ktorou som velmi dobry kamarat a ako sme sa stretavali tak som sa do nej nejako zahladel a zalubil...co som jej aj dal dost na javo a aj povedal...ale ona ma berie iba ako kamarata a nic viac ku mne neciti... :(
Preto by som sa chcel spytat ci mi neviete poradit ako v nej prebudit city...viem ze lasku ani city nejdu na silu ale fakt ju moc lubim a chcem byt snou...

hviezdicka05

Ahoj, dám ti radu..nepýtaj sa dievčaťa ako to ďalej vidí...Mňa sa to už raz jeden chalan opýtal a mala som pocit, že veľmi tlačí na pílu. Rozumeli sme si, ale nebola som s ním vo vzťahu, lebo som mala pocit, že ma až príliš chce a ja jeho tak nie ako on mňa.

Slobodna

Čo máš robiť?
A čo tak to jednoducho akceptovať?
Si uvedom, že každý človek je slobodná bytosť a má právo sa rozhodnúť ako chce on aj cítiť to čo chce on.
Stále počujem od teba len JA - JA cítim, JA chcem, JA sa s ňou cítim dobre ...

obul22

My sme boli vonku uz niekolko krat ja som mal taky pocit ze to pomaly ide a postupuje a bude z toho daco...ale ked slm sa jej to pytal ze ako to vidi tak povedala ze ona ma berie iba ako kamarata....ja ju nechcem vlastnit ja sa snou citim dobre a chcem snou travit spolocne chvile zdielat snou svoje radosti....ono ako ten vztah postupoval ale pomaly ale tetaz ked mi hento povedala neviem co mam urobit...ja slm taky clovek ze sa nezdavam...preto sa chcem urobit vsetko co je v mojich silach...dakujem za rady

Slobodna

Keď pochopíš, že nezáleží na tom, že ty ju ľúbiš a chceš byť s ňou, až potom ju naozaj ľúbiš lebo inak ju len chceš vlastniť za každú cenu.
Nie je dôležité TY ale dôležité či to chcete obaja, ak nie, tak akú cenu to má? Ono nie vždy je situácia taká ako chceme, ale to neznamená, že to nie je dobré a nemôže nám to niečo priniesť. Možno nebudete partneri ale môžete byť skvelí kamaráti. Nedívaj sa na to len buď-alebo.

Peter27

A čo konkrétne si jej povedal? Skúšal si ju niekam pozvať, nemyslím hneď na rande to jej nohovor ale len tak nezávätne. Na niektoré baby musíš ísť pomaly a postupne aby si ich mal vo vzťahu. Vieš uvediem ti príklad.
Ak dáš do horúcej vody žabku, tak z nej automaticky vyskočí. Ale ak daj žabku do vlažnej vody a tú budeš postupne prihrievať tak žaba ani nezistí že sa už varí. Tak si postupne v tej čoraz teplejšej vode zvykne že nemá ani tušenia ako teplota vody stúpa. Tomu sa hovorí syndrom varenej žaby. Niečo podobné skús nato dievča. Ak ani to nezaberie tak potom vaše feromóny nekompatibilujú a musíš hľadať inde.