Bankovy podvod

Príspevok v téme: Bankovy podvod
Nada3

dobry den, neviem ci je to spravne tu pisat ale potrebujem sa s niekym poradit resp. zistit ci ma niekto podobnu skusenost ako ja. Moj manzel naletel bankovym podvodnikom. Jedna sa o to ze jdna kamaratka mu dala ponuku na lahky zarobok. Islo o to ze z 3 bank mal vziat pozicky okolo 33tisic. Po 2 splatkach sa mali tie pozicky prepisat na nejakeho bezdomovca. A bolo by po vsetkom. Vraj v tych bankach bol vzdy nejaky pracovnik ktory to tak mal spravit aby sa na nic neprislo. Ta kamaratka poslala svojho bratranca ktory to mal vsetko s mojim manzelom vybavit.Teda ist do bank, vyziadat uvery ktore sa hned previedli na ine ucty, ist za nejakym bezdomovcom, u notara spisat prevod pozicky. Lenze ak peniaze boli prevedene na ine ucty, v banke jasne ze prevod pozicky neakceptovali ... pretoze to tak v reale nefunguje... tak dotycny bratranec sa vyparil a ta dotycna kamaratka sa obhauje ze aj on ju oklamal ze je jej bratranec.... a pozicky ostali na nas. Preto som sa rozhodla napisat tu ...ci ma niekto podobnu skusenost...Ako dalej.

LMarika

Aj keby som verila, ze peniaze sa naozaj prepisu na nejakeho bezdomovca, uz len z principu, ze v ziadnom pripade nechcem ublizit clovekovi - bezdomovcovi, ktoreho ani nepoznam a ktory nikdy neublizil mne, by som taketo nieco nikdy nepodpisala.

LMarika

Aj ja mam zle skusenosti, ale az takto zla veru nebola ani jedna. O tych mojich som uz toho popisala dost v inych temach a nebudem to tu znovu rozpisovat. Ja osobne by som taketo nieco nikdy nepodpisala. Nikdy by som nedala podpis na pozicku, ktora sa vyberie na moje meno a nasledne sa odosle na iny ucet, kurnik sopa, vsak svoj obciansky a take veci predsa nebudem strkat pod nos podvodnikom a este im za to aj platit, nie? JE TO VRCHOL LUDSKEJ HLUPOSTI A NAIVITY!!! AJ ja som bola v minulosti velmi hlupa, ze som naletela "len" poistovacim agentom, ktori mi tvrdili, ze podpisujem nieco ine ako to, co v skutocnosti podpisujem a nakoniec ma osklbali o celozivotne uspory tazko vydrete vo fabrike pri pase za 5 rokov zarabania minimalnej mzdy, co som ozaj setrila kazdu jednu korunu a kazdy jeden halier, ze som za celych tych 5 rokov nebola u zubara ziadneho, co ma zuby boleli, nevalala som si sunky pri mori, hoci ostatni si valali kazdy rok, nevedela som, ako chuti zakusok z cukrarne a ako chuti pizza z pizzerie a ako chuti jedlo z restauracie, za celych 5 rokov som na jedinej diskoteke nebola, hoci vsetci ostatni mladi boli a aj ma volali a ja som namiesto kazdotyzdenneho sobotneho lezania po disko a po opici makala v robote dobrovolne prihlasena na sobotny nadcas, na nedelny nadcas, boli casy zvysenych objednavok, kedy sa aj 10 tyzdnov vkuse robili vsetky soboty a nedele (len kto chcel a ja som chcela a robila) a kde to vsetko skoncilo??? U financnej skupiny zacinajucej sa na M a pozostavajucej z troch pismen, ktora v spolupraci s poistovacou spolocnostou zacinajucou sa na K a pozostavajucou z 11-tich pismen vytvorila financny produkt nesuci meno isteho inteligenta... Ja nechcem, aby toto admin vymazal, preto nepisem nazvy poistovacich spolocnosti, ale kto chce a pozna, dovtipi sa a nepodpise takyto podfuk. No a ked uz malo dojst k vyplateniu sumy, ktora mala byt vyssia ako som tam sama vlozila, zistila som, ze som osklbana totalne o vsetko a nedostanem jedinu korunu a jediny halier, podvodnici zhabali vsetko. Okrem toho som mala v dalsej poistovni zacinajucej sa na U a pozostavajucej z 5 pismen zivotne dochodkove, ktore mi bez mojho vedomia agentka zrusila par rokov pred vyprsanim doby poistenia, kedy by mi bola poistovacia spolocnost vyplatila sumu vyssiu ako som tam vlozila a cielom agentky, ktora toto spravila, bolo dosiahnut, aby poistovna nevyplatila mne o par rokov to, co treba, ale radsej par rokov predtym sumu nizsiu, ako som vlozila. Klamala mi do oci, ze na poistke robime len male zmeny, dala mi dva papiere pod seba, papiere typu piseme ako cez kopir, na prvom bolo zalozenie noveho poistenia (celna strana, ktoru som nevidela, lebo papier bol roztvoreny) a na druhom bolo zrusenie stareho poistenia, ktore som ja ale zrusit nechcela, takto ma dobehla spina, ma vlastnu kancelariu a kopu sosiek a diplomov, medaili... za neviem, aku naj super agentku roka takeho a takeho. Bodaj by nie, ved pre poistovaciu spolocnost je najlepsi ten, kto je pre klientov najhorsi (poistovni nazenie peniaze od ludi a ludom nevybavi, aby aj im poistovna nieco vyplatila, ale vybavi pravy opak....).Tymto padom sa stal zo mna zatrpknuty clovek, ktory poistovacich agentov, financnych poradcov a inych podobnych podvodnikov na smrt nenavidi a uz nikdy u ziadneho zmluvu nepodpise. Moja rada: NIKDY NEDAJ PODPIS ZIADNEMU POISTOVAKOVI, ZIADNEMU TAKZVANEMU FINANCNEMU PORADCOVI A DO BANKY ZA UCELOM INYM AKO JE ZALOZENIE SI VLASTNEHO UCTU, CI ZRUSENIE UCTU ANI NECHOD, LEBO ESTE AJ PRACOVNICI BANK TA OSKLBU A NA ROZNE POCHYBNE INVESTOVANIE DO FONDOV NAHOVARAT BUDU A AK TO PODPISES, ZOSTANU TI LEN OCI PRE PLAC A VLACENIE SA PO PSYCHIATROCH A PO BLAZNINCOCH, ALEBO AK SI PSYCHICKY SILNA AKO JA, TAK POTOM LEN ODVAHA NA DEFINITIVNY ODCHOD ZO SLOVENSKA A ROKY TVRDEJ DRINY V ZAHRANICI, ABY SI TO VSETKO SPLATILA!!! Clovek sa uci na vlastnych chybach, ja som sa naucila na vlastnych a ty a tvoj manzel sa musite tiez na vlastnych. Je vlemi vysoko pravdepodobne, ze peniaze, ktore si vybrala, si teraz pekne uziva ta tvoja takzvana akoze kamaratka a na tvojom mieste by som, kamaratka-nekamaratka, na tu pokrytecku svinu a falosnu zmiju podala trestne oznamenie, lebo je vysoko pravdepodobne, odhadujem, ze tie peniaze skoncili na jej ucte, tak nech ti z nich cim skor vrati aspon tolko, kolko jej z nich este zostalo.

xixixi

vymyslene bielikoselnucka mafia je ovela sofistikovanejsia vsetko je premyslene kazdy clovek nastrcena figurka herec oni to len riadia z pozadia a nukdy nerobi primitivne chyby.ak toto by bola pravda tak tvoj manzel vyzera ako cvok.

0vecka

nj kebyze sa takto daju zarobit prachy... hlavne nechapem preco ich pustil z ruky ked to nebolo prepisane na toho bezdomovca....

akoze pri takejto inteligencii budte radi ze nesiel do basy...

a tiez na takomto primitivnom podvode by sa mafia neukazala...

partizanRudo

Nada3, vies comu neverim? Ze tych, ktori to vysetrovali, hned prepustili, ze su v tom zapleteni vysokopostaveni ludia, mafia, policajti... Ano, to sa v nasom state sice deje, ale ze by prave taki ludia boli zapleteni do tak primitivnej trestnej cinnosti, tak to je ko....tina na entu. Keby mi niekto dal taky navrh ako tvojmu manzelovi, tak mi od smiechu praskne brucho. Na to by mohol naletiet iba dement. Prasklo by to pri prvom pokuse. Ak je na tom nieco pravdy, tvoj muz musi byt riadny kre..n.
Alebo si si to cele vymyslela. V takom pripade sa nejedna o kretenizmus, ale o psychozu. V tom ti moze pomoct iba psychiater.

Nada3

nie nic z toho nemame na ucte. Ja som o tom az do poslednej chvile nevdela a ked som sa to dozvedela hned som ho hnala na policiu. a je to tak ze manzel z toho vyviazol bez ujmy kedze to vsetko musel splatit zo svojho. 2 banky vyplatil hned a 3tia nam ostala na krku. takze teraz si nijake peniaze neuzivame ale zivorime. Na policii sa to nikam nepohlo...pretoze vraj su v tom zapleteny nejaky vysokopostaveny ludia z okolia BA a mafia... a ti co to riesili...dostali okamzitu vypoved. ... len som chcela vediet ci nahodou nema niekto taku skusenost... lebo posledne co nam na policii povedali bolo ze nie sme jediny ....