Pacim sa mu, ale cas sa krati a ja by som rada vedela na com som

Príspevok v téme: Pacim sa mu, ale cas sa krati a ja by som rada vedela na com som
Allie

Ahojte potrebovala by som jednu radu. Velmi by som vam bola za nu vadacna!Ide o to,ze sa mi paci moj kolega a zistila som ze aj ja jemu, ale napreduje to velmi pomali az sa bojim,ze to nestihne nikde dospiet.V lete sa nebudeme vidiet a ostava len mesiac aj kusok co je malo casu. Velmi decentne sa dvori a ide na to velmi opatrne! To,ze sa mu pacim viem isto.Dokazi vam tu nebudem rozoberat to by bolo zdlhave. Mozno by som dodala len tolko, ze minule vyzvedal ci nemam priatela, takym tym nenapdnym sposobom aj ked podlamna na nieco take sa neda moc nenapadne spytat. Potrebovala by som radu,ze ako mam respektive ako mozem daleko zajst aby som ho nevyplasila.

Dakujem

Allie

Ja rozumiem, ale nejde len o pudy :D
Radsej kratsi zivot so starsim muzom plny lasky ako s nejakym v mojom veku. Co ked to je to pravee? Sak ako 17 rokov je dost, ale nieje to predsa nemozne...Neviem ako rozhodnut sa mozem neskorsie, ale teraz by som ho aspon rada spoznala..Zijeme len raz a myslim,ze viac budeme lutovat v zivote to co sme neurobili ako to co sme urobili...

tvoj šéf

skôr pudom neporúčiš ;D
ako o.k. ale ak chceš vzťah dlhodobý aj s naplneným biologických potrieb ako byť maminou, tak si vieš predstaviť vás dvoch o cca 13 rokov?
ty 38 a on 55.

Allie

17 rocny rozdiel, ale ten rok to uz je jedno :D Ano ja rozumiem, ale srdcu neporucis...Ja ho hrozne chcem..v tom je ten problmem... :D

tvoj šéf

takže ste učitelia a on má 43 a ty 25? Dosť veľký vekový rozdiel. Tam by šlo viac z jeho strany len o sexuálne potešenie ale o niečo ako vzťah na niečo vážnejšie asi nie. Hľadaj si mladšieho, nevešaj sa na plecia takému starcovi. Veď je medzi vami 18 ročný rozdiel...