nemozem byt tehotna!

Príspevok v téme: nemozem byt tehotna!
lora

Dobry den, mam problem.
menzes mi meska 2 tyzdne.doteraz vzdy bol pravidelny/trval vzdy tak 4-5dni/. Sex som nemala 3a pol mesiaca. pred mesiacom som mala strasne obdobie, kedy som sa 3 tyzdne v kuse trapila a plakala. navyse v tuto dobu som tiez zacala drzat dietu. vaha mi klesla ,aj tym mojim trapenim, o 3 kg. Co ale teraz mam uz napat. vazim 62kg. menzes mi meskal vzdy len vtedy, ked som bola tehotna/mam2 deti/.
mna uz napadaju aj take veci, ci som nemohla otehotniet aj na verejnom WC?je to mozne vobec? mam si robit tehot.test? alebo to meskanie je kvoli tomu minulemu trapeniu?
PORADTE mi PROSIM

bee

Ahoj Lora,

odporucam caj z Alchemylky pit pravidelne 2x denne, posilnuje maternicu, pomaha pri menstruacnych poruchach a potlaca aj vytoky. Susenu alchemylku dostanes v lekarni alebo obchodoch so zdravou vyzivou. Dolezite je pit ho pravidelne. A daj vediet, co a ako:) Ja mam s nim vyborne skusenosti:)

arni

Ale prosim Ta podla toho, co si na tom verejnom WC robila.Ved si hadam na WC nesadas na misu.A menzes moze aj meskat zo stresu ,aj uplne ako sa hovori zblbnut.Ja som mala od vianoc kazde 2 tyzdne ,upravilo sa to pred mesiacom,lekar mi aj nieco napisal,ale som to neuzivala,skusala som caje.Ked som bola inac v poriadku,nic tam nenasiel,citila som sa kludnejsie.Skus alchemilku,rebricek-mysi chvost,ale nenechaj ho dlho luhovat,pi teply zapar,potom je velmi horky,praslicku.Tieto zaberu urcite.Alebo original Gynastan,nejaky zensky caj.Hlavne sa upokoj,to je uplna hlupost, co si napisala.Klud.Ked sa vaha znizi,a tuk klesne pod urcitu hranicu ,menzes moze vynechat.Tak sa ukludni,daj si prip.teple kupele.