Priateľ si pozerá na FB kolegyňu

Príspevok v téme: Priateľ si pozerá na FB kolegyňu
strawberry12

Baby mám otázku. Môj priateľ si zase stále pozerá kolegyňu, každý druhý tretí deň...Z jeho chovania by som si toto nemyslela nikdy. Je ku mne milý, stále mi vraví ako ma ľúbi aká som žena jeho života atď. Mali sme ale menšiu krízu a ja som sa mu prihlásila na FB kukla činnosť a všade ona..Keď som s tým na ňho vyšla povedal, že ho absolútne nezaujíma a že si ju stále nekuká. Ale pravda je však iná. Ja sama nechápem či je to normálne alebo ako sa mám k tomu postaviť. Lebo nemyslím si, že je to v poriadku keď si niekto takto intenzívne pozerá opačné pohlavie. Poraďte čo by ste robili..:)Alebo ako by ste to vnímali

strawberry12

Ako mne to samotne, že si pozerá ženy nevadí...Beriem to za samozrejmú vec...Ale zamýšľam sa nad tým, že keď si ju pozerá dokola, že to niečo znamená viac...

spring

zapamataj si, ze tvojmu chlapovi sa budu vzdy pacit aj ine zeny - takisto ako aj tebe sa budu pacit ini muzi, ale to neznamena, ze hned musia spolu skakat do postele .. clovek rad "ulahodi oku" a pozrie sa na peknych ludi - takisto ako mozno aj tvoj priatel sa rad pozrie na kolegynu ... s tym sa musis zmierit.. a kedze cloveku nie vzdy robi dobre ked to vidi, tak kasli na jeho pc, telefon a podobne... a potom mozes zit stastny zivot..

spring

a ja mam este lepsi napad - kaslat na to co robi na fb a nekukat mu do pc a vychadzat z toho aky ku tebe je .. a povedzme si pravdu, ze aj zeny si kukaju kadeco na fb a kadekoho profil, ale to je uz v poriadku?
... pravda vzdy vyjde najavo a keby ta podviedol prides na to ... naco si otravujes uz teraz zivot takymi zbytocnostami - neries, nechod mu do pc, bud s nim stastna a mas najvacsi pokoj ...

chuducka332

A presne preto som uz rok radsej sama a ani neplanujem nikoho mat .....nikdy nechcem ziadneho chlapa...znova sa potvrdilo pravidlo nemas chlapa nemas problemy.....opusti ho a zi si sama pre seba ...lebo takto sa budes nicit do konca zivota ziarlenim a ver mi taky co toto nerobi neexistuje ...robi to kazdy jeden ..a este ovela horsie ...

5554

Typicky chlap, najlepsie je ziadneho nemat aspon by si sa netrapila nicim. Ja mat takeho frajera, poviem mu, chod si do ... za tou kolegynou, proste by som mu dala kosom...