Ako sa vyrovnat so stratou psika?

Príspevok v téme: Ako sa vyrovnat so stratou psika?
Schirley

Nas psik mal 12 a1/2 roka Kasperko maly srnci ratlik,od mala bol v rodine najviac so mnou nakolko dcery boli mimo domu , strasne som sa nan naviazala , minuly tyzden zo 2 dni nezral a bol akysi zhrbeny taky nesvoj uz posledne mesiace sem tam raz dvakrat vyvratil stravu, mysleli sme ze niektore krmivo nemusi, sem tam kaslal alebo ako to popisat natahovalo ho ako keby chcel daco vyvratit ale nanajvys len za poliev. Lyzicu takej mzlav vody, neviem to popisat inak bol v poriadku.Ked som vydela ze akysi je nie celkom OK isla som 14.5. K veterinarovi,lebo asi mal zachytenu kosticku pri sanke alebo zub?A hrozne mu zacalo smrdiet z papulky,nedal si pozriet. Aj ked mal 2,6kg veterinar mu dal najskor inekciu slabsiu na uspanie aby pozrel,ale psyk reagoval tak po chvily pridal este a psik zaspal. Mal zachytenu kosticku, okolo bolo cele licko zapalene a ze ma v strasnom stave chrup tak hned mu urobil odstranenie kamena dokonca 2 zuby isli von,okolo 9 sme boli doma psik spal az do 15 potom sa prebral bol slaby a malatny.dostali sme antibiotika 1xtabl.za den tu som mu dala od 15hod Stomorgyl 2, nezral bol slaby a tazko dychal celym telom.v noci len pil aj 15.5. Cele doobede len lezal a sem tam pil a dychal rovnako tazko nezral , nevedela som co by som mu dala ? Dala som mu kustik ani nie stvtku acylpirinu do kuska piskotky, lezal potom kludnejsi ale rovnako tazko dychal . Okol 14 hod som volala veter. A popysala som mu stav. Za sa bojim ked nezerie aby nevyslabol uplne lebo aj ked presiel kusok bol strasne slaby ledva stal inak ocami reagoval dobre, ale strasne bol smutny, ze len aby som don nejak dostala jedlo, no to neslo nanajvys vypil 2 pol lyzice mlieka. No poobede uz nechcel ani pit len sprsta mi olizoval vodu. Veterina kazal. Ze ak mozem nech skocime pre Reconvalescent dog pastu, dcera, tak urobila ,O 17 som mu zatlacila 1 tablet Stomorgylu, o 18 dostal 1,5 ml pasty, potom asi o 19 znova 2 ml pasty, trochu aktivie bielej cez strikacku a trocha vody cez striekacko do pusy. Spokojna ze aspon cosi dostal do seba som ho ulozila na vankusik . O 20 ale uz som pocula ako zas tak naprazdno kasle teda natahuje ho, zopakovalo sa to 2x ale to uz dychal strasne chrcalo vsetko v nom , presiel za nami ale uplne ho motalo dcera ho zobrala na ruky a hladkala a ukludnovala aby pokojnejsie dychal. Ukludnil sa ale strasne pri dychani chrcal. Okol 20:30 3 x steknul a hotovo bezvladne zostal lezat s nosteka mu sla voda trochu do ruzova sfarbena a v tlamicke pena trocha, dcera ho triasla budila a vytierala nos a tlamicku este znova asi na 2 min zacal dychat, ale potom bol koniec. Od 15.5.2015 20:30 sme aj s dcerou hotove pochovali sme ho na zahrade. Vsetko, vsetko nam ho pripomina len placeme, ja osobne som uz 3 noci nespala dokonca mam pracu kde som 12 hodin sama v kancelarii, strasne na nic sa nemozem sustredit, neviem preco to tak rychlo skoncilo mam strasne vycitky, zda sa mi ze vsetko som urobila zle a pocit vyny ma ubija, bola som aj u veter. Popisala som aj on nevedel ze preco .len povedal ze bol slabucky.. Poradte ako sa stym vyrovnat ? Preco preco? Pocit viny ma muci.nevladzem jest ani spat len plac a napetie?Ako dalej?Emili