Neuspokojivy sex

Príspevok v téme: Neuspokojivy sex
ninaa12654

ahoj, mala som stastie stretla so skveleho chalana, mam vztah po dlhej dobe, mala som predtym iba jedneho chlapa-uz davnejsie-nebol naj milenec ale mal velky penis, sex bol sice niekedy az bolestivy ale ked bolo dobre tak bolo moc dobre.

zvyknuta som bola na take a teratz ma moj priatel priemerny penis, milujeme sa niekedy aj 2-3x denne, ale ani raz nedosiahnem pri tom orgazmus-pri prvom sexe je erekcia dobra a je to vzrusujuce, ale potrebujem trochu viac vasne, on do toho nedava tolko vasne a ked sa rozbehne, sa hned aj spravi..a druhy ci treti sex uz je jeho erekcia slabsia a niekedy to ani poriadne necitim..
on je na konci vecera zniceny a ja nestastna:D snazi sa, je uzasny, spravi ma inak, atd ale mne chyba to uspokojenie v sexe.. ako mozme na tom popracovať?
je to kludnejsi typ a takito vraj ani v sexe nie su borci, no chyba mi trochu viac vasne, take to že ťa schmatne a pretiahne a na nic sa nepyta.. ten moj sa ma pyta , ci je to dobre, a rozprava pritom nahlas akoby sme pozerali telku, ja sa snazim šeptať,robim intimnu atmosferu, chovam sa eroticky no on sa tak chova len tesne pred vyvrcholenim.. co mam robit :D
inak oralny sex mu tiez nesiel ale uz som ho to naucila a aspon pri tom sa spravim -ostatne je vse super, sme pekny parik a lubime sa:) myslim ze sme sa nasli celkom:)

iny

vytrenuj ho. Povedz mu, co ti lezi na serdci a snaz sa, aby si to zobral ako prioritu. Mal by sa naucit ovladat svaly panvoveho dna a prostaty, naucit sa zastavit ejakulaciu. Potom ma dlhsiu vydrz. Okrem toho moze pouzivat pomocky, napr. nastavce na penis, stimulacne skrtiace kruzky, atd.

V tomto sa da vela co vylepsovat. Len musi chciet.... Ked nechce a ma k tomu postoj, ze urobim sa, ved to staci, tak to sa dalej nedostanete.

Ja mam nieco podobne s partnerkou, len je to horsie. Jednak sa jej nechce moc milovat, vzdy aby som zacal ja. Nemava na to vobec chut a ona ani nikdy nezacne. Navyse je velmi necitliva, takze akakolvek stimulacia je na dlho. Snazi sa to zhnusit aj mne. Tvari sa ako kus polena a po stropoch hlada pritom pavuciny. Pritom v zaciatkom bol sex celkom OK. Proste ziadna chut, ziadna vasen, ziadna iskra. Ako ziva mrtvola. A je jej to fuk, vyhovuje jej to tak.