Chlamýdie, vyliečenie

Príspevok v téme: Chlamýdie, vyliečenie
Lena12389

Dobrý deň, chcem sa podeliť so skúsenosťami. Je mi ľúto všetkých ktorý sa s tým trápia. Mala som strašne dlho pľúcne chlamýdie, nezabrali žiadne antibiotiká a stav sa zhoršoval. Jediné čo zaberá je chlamydil extra. Dostať ho v lekárni. Nie je to reklama, len som už bola zúfalá z tohoto problému, preto som chcela takto pomôcť ostatným. Nepchajte sa tými antibiotikami, chlamydie sa pred nimi skryjú. Chamydil funguje inak. Som rada ak to niekomu pomôže.

MRX

Chlamydil extra beriem uz tretie balenie a vyzera to tak ze to zabera .. Tie pochody v tele v hlave pichanie ... Clovek sa kvazi citi horsie na zaciatku ale ti preto ze to cisti telo. Este mam 3 balenia a prikupim dalsich 6 .

MRX

Chlamydil extra beriem uz tretie balenie a vyzera to tak ze to zabera .. Tie pochody v tele v hlave pichanie ... Clovek sa kvazi citi horsie na zaciatku ale ti preto ze to cisti telo. Este mam 3 balenia a prikupim dalsich 6 .

RNG

Nuz na chlamidie pneumoniae odporucam odmaskovac NAC a serrapaptazu a extrokt z olivovych listov, kvapky samento coumanda a banderol samozrejme dlhodobo, cim myslim aj vyse roka.

Lena12389

2x denne po 2 tabletkach pred jedlom. Uživa sa 3-12 mesiacov. Jedno balenie je tuším 60 tabliet. Je to drahšie ako iné lieky ale nestretla som sa s iným, ktorý by zaberal. A je to je vlastne skorej doplnok výživy ako liek.