Nieco dobre proti parazitom

Kýčera

Moireal,kým ja tu niečo vypotím,Ty máš príspevok už hotový,a pritom som začala písať 10 min. pred Tebou.Aj ja teraz lúskam M.Rothkranza a súhlasím s Tebou,že parazity sa ťažko zisťujú,je potrebné urobiť aj opakované testy.Ak sa nepotvrdia,neznamená to ešte,že ich človek nemá a kde sa nachádzajú,vedia zistiť len na súkromných/platených pracoviskách pomocou prístrojov.Ja som mala na mysli diagnostiku,kt.vymyslel dr.voll jej presný názov/ a tiež to,že ak by mala náhodou pásomnicu,nepomôže jej z týchto prostriedkov NIČ,len LIEKY,kt. jej predpíše lekár,...Inak zdieľam taký istý názor ako Ty-uprednostňujem prírodnú liečbu.Kočka,súhlasím aj s Tvojim názorom ohľadne čistenia čriev.

Moireal

Kýčera, lenze parazity sa aj tazko zistuju. Mne napriklad biorezonancia nasla neviemake svinstvo a dala som si robit par laboratornych testov a tie nic nenasli. Aj ked toto boli v urogenitalnom trakte.
Co sa tyka criev, tie treba cistit cely zivot si myslim, lebo tam ma kazdy clovek skladku..A ono asi aj je dobre, ked to clovek skombinuje vsetko. Aj zapper, aj doplnky atd.

Kýčera

Na každého PARAZITA platí niečo iné.Mala by si vedieť o akého parazita sa jedná a podľa toho zvoliť prostriedky.Niekde pomôže zapping;prírodné prostriedky na vyčistenie čriev/NaturalSwiss,.../;...niekde len lieky a inde len bejzbalka.Ak Ti ho zistil lekár,mal by Ti predpísať liečbu,to isté platí aj o súkromných ambulanciách,ale môžeš popátrať aj na nete,či poradiť sa v lekárni.

Moireal

Ja sa chystam vyskusat parasitefree od Markusa Rothkranza, ma to celkom fajn zlozenie. Len on odporuca vyuzivat tri balenia tak asi za 150 eur.
Este som mala chlamydil a potom chemicky entizol, praziquantel ale tie mi dal biorezonator. Isto by som volila nieco prirodne, co tak nezatazi pecen a samozrejme pocas kury aj nieco na pecen si davat. Ja som si davala regalen kvapky od energy. Inak oni maju velmi kvalitne vyrobky, odporucam.