Antikoncepcia Leverette

Lilihudecova

Ahojte baby. Ja ju užívam, nerobí mi dobre, takze idem na inu, ostali mi este dva blistre, ak máte záujem darujem vam ju ak ste z ba a ak nie, tak iba preplatiť poštovné bude treba. Ak chcete píšte mi na livia.hudecova@gmail.com

P3TR4

Ahojte ja ju užívam už štvrtý mesiac a za tú dobu som celkom pribrala.. Jem a hýbem sa tak isto ako predtým než som ju začala brať ale kilá pribúdajú, dosť často ma bolí žalúdok a býva mi ťažko a počas 7 dňovej pauzi mávam migrény. Menštruáciu dostávam na piaty alebo šiesty deň požas pauzi a trvá len asi 2-3 dni.. Mne teda velmi nesadla a hneď ako doberiem posledné plato určite skúsim inú :)

dominikak

ahojte, ja ju uživam už 4 mesiace a som spokojna, nemala som žiadne vedlajšie priznaky, akurat sa mi zdá že som častejšie nejaká uplakaná a zdeptaná, neviem či to s tým má niečo spoločne :) a taktiež sa mi nejak zmenšili prsia a pochudla som, čo je tiež dosť nezvyčajne

tinka0198

ahojte, ja som s ňou spokojná predpísala mi ju gynekologička aby som vyskúšala pretože s predchádzajúcou som nebola moc spokojná, písane sú tam vedlajšie účinky ktoré ma odrádzali ju užívať ale ani jednu z nich som nemala pri menzese mi zle vôbec nebolo ani tzv.výtok som nemala, dokonca sa mi upravila aj pleť takže z môjho pohladu je fajn ale tak na každého zaučinkuje inak :)