Klamstvo od priatela

Príspevok v téme: Klamstvo od priatela
beko

Ahojte, minule si moj priatel pisal s jednou kamaratkou a mal ju dost divne ulozenu ,,,Katuska :* ,,, ked som sa ho na to opytala ze co to ma znamenat,lebo ani mna tak v mobile nema ulozenu, tak povedal ze je to dobra kamoska ze sa nemam bat ze ona ma muza aj dieta,ze si len pisu.Tak som mu to uverila. Po case vsak vyplynulo ze ona uz davno muza nema a ze je rozvedena. Tak som sa ho spytala ze preco mi klamal ...povedal ze on nevedel ze je vydata.B olo to v decembri min.roku. S priatelom sme spolu od min. leta. Verila som mu. Nedavno som nasla v PC fotky s tou dotycnou z maja min.roku kde s nou travil kopec casu, boli na diske, na plavarni, na vyletoch ba dokonca mal aj jej polonahe fotky. Tak som sa ho zasa opytala ze mi to je divne ze s tou zenou travil take spolocne chvile,ked bola vydata. Povedal ze on uz ani nevie ci bola ci nie ...lebo jemu to tak povedala. Tak som sa ho opytala ci s nou nieco mal. Prisahal mi na nasu lasku ze nie. Zas som mu uverila. Ved odprisahal na nasu lasku .....Chyba! cele dni mi to nedalo tak som sa ho nato pytala este raz ...priznal sa ze boli milenci, ale ze to s nou ukoncil pred tym ako sa so mnou dal dokopy. Na moju otazku ze preco mi klamal ze s nou nic nemal ba dokonca tak hnusne odprisahaval na nasu lasku mi povedal ze to nepovazoval za dolezite mi to hovorit kedze to mal s nou ukoncene ... Ved ked to bolo pred zaciatkom nasho vztahu tak mi mohol povedat pravdu....nechapem preco mi tak a tolko krat klamal....neviem ci mu mam este verit. Baby prosim o radu alebo vas nazor na moj problem. Chalani vyjadrite sa ci to bolo spravne zo strany chlapa....dakujem

[zruseny37]

Nie, nie je v poriadku mať hentak uloženú svoju exmilenku, ktorú pred tebou zatajuje a poupravuje fakty. K tomu tie polonahé fotky. Ja sa len čudujem, že mu to toleruješ aj naďalej.