Prečo by som musela chodiť von?

Príspevok v téme: Prečo by som musela chodiť von?
dievča22

Ste tiež toho názoru že v piatok a v sobotu sa ide žiť? Že musím ísť von niekam lebo som mladá a musím žiť akože piť, zabávať sa, vystrájať a tancovať. Ja to nemám rada. Neuznávam takú zábavu že sedieť v zafajčenom podniku a piť a vystrájať a kecať do vetra o všeličom.
Keď poviem že nejdem tak sa divia a nazývajú ma domasedom. Že prečo nejdem. Že každý chodí aj ja musím. Že som ako stará baba. Že žiť sa musí a mám sa baviť kým som mladá.
Ste tiež toho názoru.
Vďaka

Dadula56

Nikto ta nikam chodit nenuti. Podivne je, ze to prezentujes, ze nemas inych ludi okolo seba, len tychto, co sa chodia stale spijat. Neverim (a je aj statisticky nemozne),ze sa spijaju uplne vsetci, kopa mladych sedi doma piatky aj soboty a robia nieco ine. Najdi si teda ine okruhy znamych a budes mat pokoj.
Druha vec, nauc sa trocha za seba postavit a nenechat si podryvat sebavedomie, cele to pises tonom ublizenej a my mame teraz napisat, aki su oni primitivni a pod uroven. Mozno su a mozno nie, ale je to uplne vedlajsie. Ty predsa nemas preco obhajovat, ze si v sobotu doma.

dievča22

Myslela som to tak, že mám 22 a oni nevedia nič iné robiť v piatok a sobotu či keď sú sviatky len ísť do baru,podniku a popíjať. Nepoviem keby len trochu si vypiť pohárik dve ale oni sa spíjajú doslova. Potom prestanu o sebe vedieť a robia hlúposti. Začnú tancovať na barovom pulte, baby sa vyzliekať do podprdy a lízať sa medzi sebou. Ja takú zábavu neuznávam. Z duše sa mi to protiví. Som za zábavu ale nie takú ako zmyslov zbavení všetci. Alebo sa začnú fotiť a ja musím s nimi a vyplazujú jazyky a škeria sa do mobilov a potom sa vychvaľujú na facebooku. Alebo keď som bola s nimi občas na discotéke tak sa opäť spili a vystrájali. Neviem z kadiaľ zohnali trávu a nútili aj mňa aby som si dala. Nechcela som a že som posera podľa nich. Oni keď sú triezvi tak sú v pohode normálni ale keď príde piatok večer či víkend tak úplne cvoci s tým správaním. Ako na strednej nepoviem že tak človek vystrája ale my už máme všetci okolo 20 rokov a viac a stále sa správajú ako puberťaci. A ja nemám vôbec chuť s nimi niekam ísť. A to nielen že oni sa tak správajú ale v tých podnikoch všetci čo tam chodia. Mám taký pocit že do barov sa chodia v piatky a víkendy baviť len sami cvoknutí debili. A tie baby niektoré čo robia ako štetky primitívne totálne. Neuznávam takúto zábavu. Smejú sa mi že intelektuálka opäť trucuje.

[zruseny37]

Nemusíš chodiť von. Nemusíš to hlavne ani riešiť, ani nikomu vysvetľovať. Je to tvoja vec. Nájdi si sebe podobných kamarátov a nebudeš počúvať tie otravné reči upozorňujúce na to, že si v niečom iná než oni. Rozmýšľajú inak a buď ťa nikdy nepochopia, alebo až keď dospejú.

ladyblack

Ano, divia sa, pretoze vacsina ludi, si nevie predstavit zivot presedeny iba doma, mezdi styrmi stenami, kde sa dokopy nic zaujimave neda robit. Clovek je spolocnesky tvor, tak jasne, ze ludia su radsej a bavi ich, ked si mozu uzit vikend von s priatelmi, zabavit sa, porozpravat sa a podobne..A ano kym si mlada, zdrava, mala by si nejak vyuzit ten cas, lebo potom ked budes mat deti na krku a kopu roboty okolo domacnosti na to uz moc casu mat nebudes. A tiez, aby si aspon v starobe mala na co spominat a nie iba na to, ako si svoj volny cas v mladosti venovala pozeraniu TV doma osamote. Alebo uz neviem co take robis. A to ze ta volaju a chcu aby si sa zabavila by som si na tvojom mieste vazila, lebo raz ich to bavit prestane a skoncis sama uplne. Ale, ked ti to tak bude viac vyhovovat, tak nie je o com. Inak ani nerozumiem aky mas vlastne problem. Ked ist nechces tak nechod a na to co povedia druhi kasli.

Fanfar

Kriste ludia to su problemy!!! Ved nechod von si slabomyslena ci co, ze sa nevies sama rozhodnut? Preco to nepises do Brava alebo na nejaku stupidnu socialnu siet?

Matusko z Mi

ahoj mna tiez volaju domased a nijako velmi mi to nevadi,v podstate rad chodim vonku no radsej do prirody.
nic si z toho nerob len si daj pozor aby si neskoncila jak ja bez kamosov .....ale i na samotu sa da zvyknut vsetko je to v hlave ....som domased a pritom sa nikdy nenudim