AKUPUNKTURA

maria2211

a to je ake vstupne vysetrenie asi nijake pravde podobne ok ale ked mam nejake vazne problemi ako budem vediet ci mi to nejak este nezhorsi moj zdravotny stav ????? ci to sa nestava po akupunkture?

sonicka78

myslite teda ze kostrc ide dobre akupunkturov no ja som bola na dvoch akupunkturach a bolesti mam rovnake davali mi 5 ihiel od krizov do kostrce a potom dalsie dve ihly na zadok no tak neviem ale tak druhy krat to pomohlo na hodinku a potom zas bolest rovnaka tak neviem ci to ide tak rychlo lebo bolest je vazne rovnaka

maria2211

DOBRY DEN PAN JANIK CHCELA BY SOM SA SPYTAT AKE JE VSTUPNE VYSETRENIE NA AKUPUNKTURE CO TAM VSETKO DO TOHO ZAPADA AK MAM BOLESTI S CHRBTICOU ...... CI JE TAM RENGENT ALEBO PODOBNE VECI DAKUJEM

m janík

sonička-akupunktúra by nemala mať vedľajšie zlé,ale iba dobré účinky.Určité pocity môžu vzniknúť pri preľaďovaní z chorobného stavu na normálny,ale tie pocity by mali byť mierné a skôr príjemné

sonicka78

chcem sa spytat ci ma akupunktura aj nejake dalsie vedlajsie ucinky ci po akupunkture mozu byt nejake vedlajsie ucinky napriklad ako rezanie v oblasti brucha a to cely den po akupunktrure ako ked mate podrazdeny zaludok ale toto nie je v oblasti zaludka ale prechadza to z lavej strany na pravu v oblasti brucha ako keby ma nieco rezalo napoly a dnes som bola na akupunkture a mozem povedat z jedla to nie je ;(

ivonia

dobry den chcela by som sa vas spytat pan janik ci mi akupunktura pomoze aj na kostrc? lebo mam s nou problemi teda zda sa mi to ako posledne vychodisko lebo nikto si s tym nevedel rady