Prvé priznaky HIV

Shayleen

I tychto pripadoch som rozpravala s mojou lekarkou kt.sama chodi do Bostonu a vravela ze obaja su dodnes negativny a tym padom vylieceni!

Shayleen

kdljfaô : ale ano v nemecku je jeden vylieceni a doteraz su.jeho testy negativne!

Spring : zistili to z predoperacnych krvnych vysetreni pred OP musia ci museli robit test na hiv a tak

kdljfaô

na HIV sa doteraz nikto nevyliecil a vsetky pokusy liecebne boli neuspesne. Aj ten spominany pripad maleho dietata bol nakoniec neuspesny lebo neskor davali v spravach ze sa u neho opat potvrdil virus. A vedci ktory ho liecili to vysvetlovali tym ze virus dieta v tele stale malo len ten virus sa dokaze maskovat v nejakych bunkach je skryty takze testy ukazuju ze sa vyliecil ale po case alebo ked ma clovek oslabenu imunitu inym ochorenim tak sa opat rozsiri v tele. Takze nie, na hiv sa doteraz nikoho nepodarilo vyliecit zial. Ja tomu hovorim Bozi trest zoslany na ludi za ich hriesne sexualne spravanie a praktiky.

shayleen

Domo ja som hiv + priznaky som vtedy nemala zistili mi to nahodou z krvi. Ani v krvi to najdu ca po 3 m od nakazenia. A co sa tyka zbavenia ano da sa jej zbavit uz som sa dočítala takych prípadov v nemecku jeden.muz sa zbavil hiv po tom ako dostal transplantáciu kostnej drene. Ale medicina sa vyvíja nikdy nevieš co budu mat zajtra :)

philips

Sú známe prípady (zriedkavé), kedy vyliečili novorodenca infikovanej matky. Dostával vysoké dávky liekov a podarilo sa. O iných prípadoch neviem.