Skúsenosti s PPP

Príspevok v téme: Skúsenosti s PPP
Mia-Princess

Ahojte!
V tejto dobe je nás veľa s PPP, ale veľmi málo odborných nemocnác, liečební, stacionárov,.. v ktorých by sme našli pomoc. Ja osobne som začala ambulantnou liečbou u psychologičky, neskôr som chodila k odborníčke na PPP pani doktorke Dimovej, ktorá ma poslala na endokrinologické vyšetrenie s tým, že žiadnu anorexiu ani bulímiu mať nemusím a z trnavskej endokrinologickej ambulancie ma poslali do BA k doktorke Tichej. Tá ma objednala na hospitalizáciu na Kramároch, kde ma len vykrmili ako prasa a poslali domov a ja som sa vrátila v ešte horšom stave. O 2 dni ma mama s krstnou a krstným viezli späť, no to už nám MUDr. Tichá vypísala žiadanku o hospitalizáciu o poschodie vyššie. Ocitla som sa pred ambulanciou MUDr. Paulínyovej, ktorá ka o 2 týždne hospitalizovala. Ležala som tam trikrát a stále nie som zdravá, pretože tieto diagnozy vyžadujú dlhodobejšiu hospitalizáciu ako mesiac alebo dva, no to je každej poisťovni jedno. Bolo by dobré, aby sme sa viacerí spojili a tlačili na ministerstvo, možno by sa nám podarilo zorganizovať aj organizáciu podobnú Anabell v ČR.