Kúpa nábytku

Ivanka082

Já teda mám něco co by se zdravím souviset mohlo, a tak se to pokusím přiřadit aspoň myšlenkami k tomuto tématu. Víte, na www.rocal.cz jsme si objednali designové krby, jenomže datum dodání je ještě za pár týdnů. Do toho nám už vyrostlo dítě a chce všechno zkoumat. Myslíte si, že bude natolik chytré a nebude na ten rozehřátý krb sahat?

Kaja58

Zdravím, tak obojí má své výhody i nevýhody. Při nákupu v kamenných obchodech si zboží můžete hned odvézt domu a spojit třeba i s nějakým výletem, když máte čas. A nemusíte platit dopravu. Ale když nemáte moc času, tak je to zase jednodušší přes ten internet. My objednáváme nábytek tady odsud www.aminabytek.cz ale čeká se většinou 2 dny než dovezou zboží. Ale má to tu výhodu, že si můžete věci objednat z pohodlí domova.

anjelik1678

A čoho sa treba obávať? :) V dnešnej dobe je kúpa cez internet úplne bežná. Ja sama som si nakúpila cez net skrine, postel a iné drobnosti do bytu. Výhoda je aj že ti to donesú napr. keď nemáš auto ako ja.

enrikap99

Tiez zvazujem kupu cez internet, pretoze uprimne u nas v meste nic nie je, a ked je tak drahe alebo nepekny dizajn..... Ale trosku sa toho tiez obavam, ze ako to je s prepravou nabytku :D

nerdens

Ja som takto kupovala z internetu stolík, kvoli cene (Poľský) a možem Vám povedať, že vydrzal pol roka, potom sa začal olupovať a doslova rozpadať. Tak som kúpila z Drevony cez internet a mám ho už cez dva roky a je krásny, takže internet áno, ale vyberať z akého obchodu