1 mesiac, 10 kil dole, da sa to?

lucia.z

Užívala som tabletky na chudnutie Garciniu Loss a schudla som 13 kg. Päť týždňov a cítim sa znova v mojej koži. Trochu dietu a viac cvičení. Motivácia je tiež dôležitá. Momentálne sa snažím udržať to čo som dosiahla. Odporúčam každému, ktorý má problémy s nadváhou.

Nana543

Tiez som v procese chudnutia z vahy 66 momentalne mam 58 a chcem sa dostat na 55. A chudnem od januara. Po prve nemyslim si ze by sa ti to podarilo mozno cez nejake dietne napoje ale zase mesiac pit len nejaky napoj. To asi malokto vydrzi. To ze to je nezdrave a obrovsky sok pre telo ani nehovorim. Poradim ti tak ako to robim ja chodit cvicit 3x do tyzdna (nemusi to byt len posilovna je najlepsie si najst nieco co ta aj bavi inak ti to dlho nevydrzi) zmenit stravu za zdravsiu. A kg pojdu same dolu no nie je to jednoduche ale da sa to. Nesmies sa vsak tyrat tym ze nic nebudes jest. Blbost

Delete 2

Je to pekná blbosť táto otázka.

1. človek musí zhodiť kilá za presne rovnaký čas, ako ich pribral...inak sa dostaví jojo efekt.

2. Systém(režim) chudnutia už musí človek zachovať po celý svoj život ak si chce váhu udržať. Opäť jojo efekt.

3. Je to veľmi nezdravé a organizmu takýto úbytok váhy prináša veľmi veľký stres. A začne tvoriť viac tukových buniek, aby sa proti tomuto stresu telo bránilo.
O rôznych chorobách nehovoriac.

Ja osobne by som niečo takéto neriskoval.

ninake

mam 65 kil a moja normalna vaha je 55...viem ze to nieje nic sttrasne, ale ja sa sama necitim dobre a prave preto s tym chcem nico robit...a robit to spravne

shayleen

Ahoj ninake! Ano ked naozaj chxes da sa to! Mne sa podarilo za 1 m az 12 kg schudnúť. Na raňajky a obed som si davala pol porcie ajo zvyčajne som mavala na veceru som mala bud len ovocie abo velmi lahku stravu a vecer som cvicila najmä 200 brusakov chodievala aj byciklovat sa a zabralo to :) za 3 m som schudla az 30 kg