Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodna kozmetika (alverde)

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika (alverde)
dannniela

Dobrý deň, aka prirodna kozmetika je vhodna pre dospievajuce dievca?

Rozmyslam nad alverde (viem ze to urcite nieje na 100% prirodne ale urcite lepsie ako nejake chemicke)

chcelo by to nejaky cistiaci gel/mlieko a tonik/pletovu vodu, peeling, masku a krem.
Samozrejme mozte dat aj tipy na nejaku domacu masku/peeling alebo vodu.
Dcera ma plet taku vselijaku,povedala by som ze najviac asi zmiesanu.
Nemaluje sa, iba obcas korektor. Doteraz sa odlicovala a cistila plet micelarkou od mixy a garnieru ale chcela by skusit nieco prirodne.
Dakujem.

zuzi74

dannniela, rastlinne oleje su naozaj vyborne na pokozku a verim, ze vasa dcera ich po case oceni, ked nebude mat plet po roznych chemickych kremoch citlivu, zacervenanu a podrazdenu. Ja sa s nimi odlicujem, natieram a plet nie je vysusena, starne pomalsie. Tiez som na to prisla az po rokoch a uz nic ine by som na plet nedavala. Cim menej tym lepsie. Ja oblubujem mandlovy, arganovy, olivovy, kokosovy olej, na hydrataciu je velmi dobry uhorkovy, na zrelsiu plet avokadovy. Vyber olejov je naozaj velky.
Kvetinova voda je tiez vyborna vec na plet. Masku oblubujem uplne obycajnu domacu z kyslej smotany a medu.

dannniela

beassss,
bohuzial moja dcera spravila presne to, ze hned ako si vsimla ze sa jej zacina zhorsovat plet nabehla do drogerie a nakupila si vsetko mozne. Pouzivala to asi tak rok a potom som povedala ze dost, ze na odlicenie a cistenie jej staci micelarka. Po takych 3 mesiacoch uzivania sa jej plet zlepsila, obcas si spravila aj nejake domace masky co si nasla na internete. Potom zase chcela nejake peelingy, pletove vody atd. ale povedala som jej ze iba prirodne. Zaregistrovala som v DM ze tam maju alverde, ale radsej budem objednavat cez internet nejake ine :-) asi skusime tu kvetinovu vodu:-) dakujem.

beassss

takze aby som to uzavrela, staci kupit napriklad tu kvetinovu vodu, ktora nevysusuje a potom ani krem netreba.
vela ludi ma problemy s pletou aj preto ze hned ako sa objavila prva vyrazka tak spravili najazd do drogerie a kupili si vsetko mozne co im slubovalo vysledky. takze kludne staci jedna prirodna vec co ocisti plet od toho korektoru a potom prachu a takdalej. a krem kludne aj netreba,pripadne pouzit potom olej.
a raz za cas masku - ktora sa da spravit pomaly zo vsetkeho z chladnicky,staci dat do googlu:)

beassss

no alverde nie je idealne prirodne.

ale kludne mozte pouzit aj nieco co na sebe nema nazov pletova voda a podobne. normalne prirodne oleje na odlicovanie a cistenie, olivovy, hroznovy, kokosovy..
alebo keby chcela nieco menej mastne tak su napriklad kvetinove vody, teraz pouzivam napriklad taku co obsahuje len cajovnikovy vytazok a 2% alkoholu z bioparku, cisti to, voni to, a troska zlepsuje plet.
keby uz boli problemy aj s nejakymi vyrazkami alebo tak,co viem tak su dost funkcne konopne veci, ti maju normalne vyrobky na plet.

takze ked uz chces mysliet na jej zdravie,preco neist uz rovno do prirody:) bude len dobre ak si nevytvori jej plet zavislost na chemii.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.