CHLAPI a prsia

Príspevok v téme: CHLAPI a prsia
angelinajolie

chlapi, keby vasa baba mala dobru postavu so vsetkym co k tomu patri, dokazali by ste sa povzniest nad tym ze nema pekne prsia? Nemyslim male, ale myslim nepekne, s nepeknym tvarom, zohrava to pre vas pri sexe nejaku ulohu? Nepeknymi myslim take ktore nedrzia tvar a nie su pevne. Pacia sa vobec chlapom prsia ktore nie su pevne? Vsade citam ze vsetci bazia len za takymi :-(

hu

polovica ludi ma rado male, polovica velke prsia, ale ak mas pocit, ze nie su pekne..nuz, da sa to riesit i nejakou vhodnou plastikou. Alebo sa da vzdy najst chalan pre kt. budu tv. prsia ok, alebo ho bude zaujimat uplne nieco ine..npr, zadok, nohy, alebo tv. konto v banke..good choose,bye

MrScarlet

suhlasim :) Prsia su a budu diskutovanou temou medzi muzmi, ako aj zenami. To vsak neznamena, ze pre nas(muzov)su podstatne. Ak Ta niekto necha pre prsia....nemala to aj tak cenu :) A ano, gravitacia je fajn :)

thementor

Mila moja :) A na co su podprsenky? :P A ak myslis na sex, tak to treba, aby si bola dole...to vies, gravitacia robi svoje :)No na druhej strane:ak Ta niekto necha pre prsia, je vobec normalny?Mame vas radi preto, ze ste take, ake ste, takze sa nemusis bat :)

Soraja

angelinajolie prsia sa daju vytvarovat vhodnou podprsenkou, a ked aj nedrzia tvar, no baby, ktore maju väcsie prsia myslim s tymto maju problemy, ze trochu ovisaju a po porode ani nevravim. Ale myslim, ze chlapom to nevadi, ved kazda zena je ina a tak ak kazde prsia su ine. No ja som povedala, ze po detoch pojdem na plastiku,a by mi neovisali:-))) Nie dat si silikony, len trochu kozicku natiahnut nech su pekne:-))) a vies co mi povedal priatel? ze nie som normalna, ze jemu s apacim,aka som. Zalezi od chlapa,ale mysim, ze ak ta chlap lubi, tak ta lubi celu:-)